Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Kolor
Sposób łączenia paneli piłki
Rozmiar piłki
Wyczyść filtry

Marka: puma usuń

Piłki Puma

Wykreowanie pozytywnego wizerunku firmy, zbudowanie renomy czy w końcu zdobycie zaufania klientów w oparciu o konkretne produkty to nie lada wyzwanie i marzenie wielu producentów. Przełożenie tego na skalę światową w odniesieniu do całego asortymentu oznaczonego logotypem danej marki to rzecz niebywała, a dla większości wręcz nieosiągalna.

Firma Puma jako jeden z niewielu producentów od dziesiątek lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród wielbicieli sportu. Asortyment niemieckiego producenta jest niezwykle szeroki i zawiera m.in. obuwie, odzież, akcesoria oraz sprzęt zaprojektowany z myślą o konkretnych dyscyplinach sportu.

Niezależnie jednak od aktualnie dostępnej oferty, obuwie oraz piłki do piłki nożnej Puma to produkty, na których została zbudowana potęga marki.

Historia marki

Wszystko zaczęło się w 1919 roku, kiedy to bracia Rudol i Adolf Dusslerowie w rodzinnym domu swoich rodziców postanowili otworzyć fabrykę obuwia pod nazwą „Gebrüder Dassler Schuhfabrik”. Nie byli jednym producentem butów w swoim mieście, jednak ze względu na jakość wykonania oraz zastosowanie innowacyjnych rozwiązań, udało im się zaistnieć na rynku, przekonując do siebie światowej klasy sportowców, którzy korzystając z butów braci Dassler, pobijali rekordy świata i zdobywali kolejne olimpijskie medale.

Po 28 latach od założenia firmy Adolf i Rudolf postanowili się rozstać i pójść własnymi ścieżkami. Z niemałym już bagażem doświadczeń pierwszy z braci rozpoczął działalność firmy, która obecnie znana jest pod nazwą Adidas, natomiast Rudolf zarejestrował swoją fabrykę jako „Schuhfabrik Rudolf Dassler (RUDA)”, która kilka miesięcy później, czyli w grudniu 1948 w urzędzie patentowym została zapisana pod nazwą „PUMA Schuhfabrik Rudolf Dassler”.

Od tego czasu ekspansja Pumy na świat nabrała rozpędu. Począwszy od lat 60., kiedy to portugalski napastnik i zdobywca Złotej Piłki Eusebio nosząc buty Puma, zostaje królem strzelców Mistrzostw Świata, a kilka lat później, korzystając z obuwia niemieckiego producenta, sam Pele zostaje uhonorowany tytułem „Piłkarza stulecia”, obecność produktów Pumy na światowych stadionach i boiskach stała się powszechnym widokiem.

Kolejne lata to kolejne sukcesy. Koszykówka, tenis, lekkoatletyka to tylko niektóre z dyscyplin, w których charakterystyczne logo kojarzone jest z sukcesami sportowców, którzy zdecydowali się zaufać niemieckiej marce.

Innowacyjne rozwiązania, jakość wykonania oraz funkcjonalność procentowała z dekady na dekadę. Obecnie Puma w swojej ofercie posiada nie tylko odzież, obuwie, sprzęt czy akcesoria sportowe. Firmowe logo widnieje również m.in. na casualowych ubraniach, zegarkach czy kosmetykach.

Co w ofercie?

Różnorodność asortymentowa, jaka znajduje się w katalogu Pumy, jest imponująca. Szukając konkretnego produktu, ze względu na mnogość pozycji, należy wręcz filtrować poszczególne kategorie, aby znaleźć interesujący produkt. Jednak co równie ważne, każdy z nich charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, funkcjonalnością czy ciekawym designem.

Nie inaczej jest w przypadku obuwia, odzieży czy sprzętu, które niejako stanowią fundament potęgi niemieckiej marki. Każdy model butów czy piłki to produkt, który niezależnie od tego, czy jest to piłka do nogi Puma, która kopana jest na lokalnych boiskach, piłka meczowa Puma idealna do ligowych rozgrywek, czy piłka Puma ekstraklasa wykorzystywana przez światową czołówkę, daje gwarancję jakości oraz wytrzymałości. Nie inaczej jest w przypadku butów, odzieży czy innych akcesoriów opatrzonych charakterystycznym logotypem. 

Wszystko to w połączeniu z ciekawym designem pozwoliło zyskać uznanie milionów użytkowników na całym świecie. Z tego względu, pomimo powszechności oraz popularności marki, zarówno piłka do piłki nożnej Puma, obuwie czy sportowe ubrania nadal stanowią jedyny słuszny wybór dla osób, które cenią sobie komfort i wygodę podczas uprawiania wszelakich form aktywności.

więcej

Przeczytaj więcej artykułów na temat piłek do piłki nożnej

Wszystkie artykuły