Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Kolor
Płeć
Typ fotelika
Sposób montażu
Wiek
  • więcej
Maksymalne obciążenie
  • więcej
Materiał
  • więcej

Foteliki rowerowe

Fotelik rowerowy to jeden ze sposobów na bezpieczne podróżowanie z dzieckiem na jednośladzie. Dobrze dobrany model, właściwie osadzony na ramie roweru, jest w stanie zapewnić dziecku podczas przejażdżki bardzo duży komfort oraz poczucie bezpieczeństwa. W naszej ofercie fotelików rowerowych dla dzieci dostępne są modele posiadające różne typy mocowań, przeznaczone dla pociech o różnej wadze oraz foteliki rowerowe dla dziewczynek i chłopców.

Oprócz tego w naszym asortymencie znajdują się też elementy montażowe oraz akcesoria do fotelików rowerowych, które zwiększają komfort dziecka w trakcie jazdy.

Fotelik przedni i tylny – różne modele

W naszej ofercie dostępne są foteliki rowerowe przednie, czyli te montowane do wspornika kierownicy lub główki ramy oraz foteliki rowerowe tylne, m.in. na bagażnik. W kategorii tej można znaleźć warianty do 15, czy 22 kg, które dają możliwość kilkumiesięcznych dzieci oraz foteliki rowerowe do 35 kg przeznaczone dla kilkulatków. Wszystkie modele wyposażone zostały w system, często trzy, a nawet pięciopunktowych pasów bezpieczeństwa, których zapięcia uniemożliwiają dziecku samodzielne wypięcie się z siedziska w trakcie jazdy. Regulowane wysokości stopek oraz pojawiająca się w wybranych modelach możliwość zmiany kąta oparcia, pozwalają bardzo dobrze dopasować fotelik rowerowy do wymiarów dziecka i pomóc w odnalezieniu jego najwygodniejszej pozycji.

Akcesoria montażowe i nie tylko

W naszej ofercie nie zabrakło także akcesoriów do fotelików rowerowych, takich jak podnóżki, wygodne maty, osłony przeciwwietrzne i zagłówki, których zadaniem jest dodatkowe zwiększenie wygody dziecka podczas podróży. Ponadto oferujemy wiele elementów montażowych takich jak zapięcia, czy mocowania stelaży, które są kompatybilne z konkretnymi modelami fotelików i umożliwiają wygodną instalację do rowerowych ram.

Oferowane przez nas foteliki rowerowe to modele takich marek jak Thule, Bellini, Kross, Bobike, Hamax, Urban Iki oraz wielu innych. Sprawdź nasz asortyment i wybierz fotelik dla ciebie i twojego malucha.

więcej

Sprawdź więcej artykułów na temat fotelików rowerowych

Wszystkie artykuły

Foteliki rowerowe – najczęściej zadawane pytania