Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
  • więcej
Kolor
Wysokość produktu (cm)
Szerokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)
Ocena produktu
Marka
  • więcej
Sprzedawca
  • więcej

Oświetlenie świąteczne zewnętrzne

Niezależnie od tego, czy mieszka się w domu jednorodzinnym, czy wielorodzinnym, można wykorzystać oferowane w nas oświetlenie świąteczne zewnętrzne. W naszym asortymencie można znaleźć lampki, kurtyny świetlne czy figury LED do ogrodu, aby swojemu bezpośredniemu otoczeniu dodać świątecznego charakteru. Powieś lampki przy barierce schodów lub balkonu albo przy elewacji, aby dom był przystrojony na święta.

Nowa świąteczna tradycja

Bożonarodzeniowa dekoracja ogrodu przy użyciu kolorowych lampek świątecznych na zewnątrz, to coraz bardziej popularny zwyczaj, dodający magii Bożemu Narodzeniu. Kurtyny ledowe zewnętrzne, węże świetlne, czy oświetlenie choinkowe zewnętrzne można wykorzystać do dekoracji drzew, krzewów, czy balustrad. Co więcej, jeśli w ogrodzie posiada się choinki – świerki, jodły czy sosny – warto wybrać lampki choinkowe zewnętrzne, którym niestraszne są mrozy, wilgoć czy inne warunki zewnętrzne. Pod warstwą świeżego śnieżnego puchu nabiorą wręcz bajkowego wymiaru. Sterowanie odbywa się za pomocą sterownika lub pilota.

Lampki świąteczne na zewnątrz zasilane są przy użyciu prądu, baterii lub ekologicznego rozwiązania solarnego. Takie opcje pozwalają na dobranie zewnętrznego oświetlenia bożonarodzeniowego dopasowanego do indywidulanych potrzeb.

Figurki świąteczne LED na zewnątrz

Zimą ogród ma zdecydowanie nieco mniej barw niż w ciągu całego roku, dlatego jednym z ciekawszych rozwiązań mogą okazać się figurki świąteczne LED na zewnątrz. Nadmuchiwany Święty Mikołaj, bałwan, renifery lub szopka betlejemska sprawią szczególną radość najmłodszym członkom rodziny. Wybór takiego oświetlenia zewnętrznego zależy jedynie od pomysłu właścicieli. Ogród może wypełnić się zarówno tradycyjnymi kulturowo figurkami postaci, które wiążą się tematycznie z okresem świąt, jak i różnymi postaciami z bajek.

Świąteczny blask

Na rynku oświetlenia zewnętrznego dostępne są różne lampki świąteczne zewnętrzne. Projektory LED, kurtyny ledowe zewnętrzne, podświetlane drzewka, sople lodowe lub zwyczajne lampki świąteczne na zewnątrz – każde z nich nadadzą ogrodowi świątecznego blasku. Programator czasowy lub zegar pozwoli zaprogramować oświetlenie tak, aby uruchamiało się automatycznie o wybranej porze, np. tuż po zapadnięciu zmroku. Lampki sterowane za pomocą pilota można uruchomić, nie wstając z fotela. Dom otoczony różnokolorowymi światełkami wyróżni się na tle innych posesji i wprawi przechodniów w radosny nastrój.

Dekorowanie ogrodu to rozrywka, która wkroczyła do Europy prosto ze Stanów Zjednoczonych. Może się w nią zaangażować cała rodzina. Wybór ozdób sprawi frajdę zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Sprawdź ofertę oświetlenia zewnętrznego i spraw świąteczną radość najbliższym.

więcej

Sprawdź więcej artykułów o choinkach

Wszystkie artykuły

Oświetlenie świąteczne zewnętrzne

najczęściej zadawane pytania