Drodzy,

podjęliśmy decyzję o odwołaniu spotkania autorskiego z Agatą Przybyłek, podobnie jak wszystkich innych wydarzeń zaplanowanych w Empikach do 14 kwietnia.

Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo i zdrowie uczestników organizowanych przez nas wydarzeń. Nie przechodzimy obojętnie wobec aktualnej sytuacji i stosujemy zalecenia służb sanitarno-epidemiologicznych oraz opowiadamy na decyzje władz samorządowych - w związku z tym bardzo liczymy na Wasze zrozumienie. Dalsze kroki związane z organizacją wydarzeń na terenie Empików uzależniamy od rozwoju sytuacji i rekomendacji ze strony odpowiednich służb. Obiecujemy informować Was na bieżąco.

Pozdrawiamy serdecznie
Zespół Eventów Empiku

___

Agata Przybyłek jest autorką lekkich i zabawnych serii powieściowych oraz poruszających i romantycznych historii, które dotykają tematów bliskich każdej kobiecie. Na napisanie pierwszej powieści zdecydowała się po zawodzie miłosnym, a tworzenie fabuły potraktowała jako autoterapię. Tak powstała jej debiutancka, humorystyczna powieść pt. „Nie zmienił się tylko blond” wydana w 2015 r. Szybko okazało się, że jej książki podbiły serca fanów w całej Polsce.

Jej najnowsza książka pt. „Zrobię dla ciebie wszystko” (Czwarta Strona) to chwytająca za serce opowieść o tym, jak los potrafi pokrzyżować ludzkie ścieżki oraz o trudnych decyzjach, z których czasem żadna nie jest właściwa. To historia Ewy, która jest szczęśliwą matką i żoną, prowadzi z mężem pensjonat na Podhalu i razem wychowują kilkuletnią córeczkę. Nieszczęśliwy wypadek sprawia, że dziewczynka trafia do szpitala. Poczucie winy oraz wstyd nie dają Ewie spokoju. Kobieta uświadamia sobie, że prawda, którą ukrywała przed światem, musi wyjść na jaw… Czy raz otwarte drzwi do przeszłości da się jeszcze zamknąć? Ile krzywd i ran można wybaczyć w imię miłości?