Filtruj
Kategorie
Twoje środki
Empik Premium
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor

Skrobaczki i szczotki do szyb

W kategorii tej mieszczą się skrobaczki i szczotki do szyb. Są to produkty wielu znanych marek, w tym Carmotion, K2, Baseus, Cgauto czy Dunlop.

Skrobaczki do szyb samochodowych

Skrobaczka służy do usuwania lodu, szronu i śniegu z szyb samochodowych, co pozwala zimą przygotować pojazd do bezpiecznej jazdy. Dobrze pod tym względem sprawdzają się np. skrobaki z mosiężnego tworzywa, które nie pozostawiają nieestetycznych rys.

Skrobak do szyb powinien umożliwiać szybkie i wygodne usunięcie warstwy lodu. Ważne jest, aby rączka skrobaczki była odpowiednio długa, co umożliwia dotarcie do trudno dostępnych, najbardziej oddalonych miejsc. Istotne są również antypoślizgowe właściwości rączki. Głowica w wysokiej jakości skrobaczkach jest wytrzymała i odporna na zużywanie.

W naszym asortymencie dostępne są skrobaczki do samochodów z otworami, które służą do zdejmowania lodu z piór wycieraczek. Można również znaleźć skrobaki w kształcie stożka, który umożliwia ruch w każdą stronę w celu szybkiego usunięcia lodu. Modele takie są poręczne i komfortowo leżą w dłoni.

Skrobaczki akumulatorowe do szyb

Na rynku pojawiły się również samochodowe skrobaczki akumulatorowe. Dzięki nim można uniknąć potrzeby skrobania lodu kawałek po kawałku, co znacznie przyspiesza czas przygotowywania samochodu do jazdy. Skrobaczki takie są wyposażone w obrotową tarczę oraz plastikowe ostrza. Kiedy urządzenie będzie wymagać ładowania, użytkownik zostanie o tym poinformowany za sprawą świecącej diody.

Szczotki do samochodów

Nasza oferta obejmuje także szczotki do usuwania śniegu z okien oraz powierzchni lakierowanych samochodu. Do wyboru są modele z teleskopową rączką, co pozwala łatwo regulować jej długość. Szczotka może mieć również obrotowy przegub, dzięki czemu kierowca ma możliwość regulowania kąta nachylenia.

Porównaj dostępne w naszym asortymencie skrobaczki i szczotki samochodowe. Wybierz spośród nich model, który pozwoli ci szybko przygotować zimą pojazd do bezpiecznej jazdy.+

więcej