Filtruj
Kategorie
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Baseus

Baseus jest marką cyfrową, która została założona w 2011 r. i od tamtej pory proponuje użytkownikom rozwiązania dopasowane do rozwijającej się technologii. Jej nazwa wywodzi się od hasła „based on user” (oparty na użytkowniku) i prezentuje filozofię firmy. Początkowo w ofercie marki znajdowały się głównie akcesoria do telefonów, lecz asortyment jest systematycznie poszerzany.

Kompletny zestaw akcesoriów do elektroniki

Baseus oferuje rozwiązania ułatwiające codzienne funkcjonowanie wśród sprzętów elektronicznych. Wśród szerokiej gamy oferowanych produktów marki Baseus znaleźć można kable z różnymi typami złączy – klasyczne, użytkowane w niewielkich urządzeniach typu smartfon lub tablet (USB wszystkich typów, lightning), kable audio, a także okablowanie dla dużych sprzętów elektronicznych. Do kabli można dobrać organizery kabli Baseus, dzięki którym plączące się przewody łatwiej jest utrzymać w porządku. Można wybierać spośród taśm lub magnetycznych uchwytów.

Dodatkowo firma proponuje adaptery i huby (koncentratory pozwalające na łączenie segmentów urządzeń) pełniące funkcję porządkującą. Przydają się one osobom, które potrzebują podpiąć kilka urządzeń do jednego gniazda jednocześnie lub w sytuacji gdy brakuje odpowiedniego typu złącza, by podłączyć dany sprzęt. Wśród akcesoriów ułatwiających zasilanie znajdują się stacje dokujące Baseus i power banki o różnej mocy zasilania i eleganckim designie.

Wszystko do telefonu

Firma Baseus wychodzi naprzeciw osobom korzystającym z wszelkiego typu elektroniki. Produkty marki to nie tylko zaawansowana technologia, lecz także proste dodatki, takie jak etui na telefony, szkło hartowane, mające na celu ochronę wrażliwych części smartfona lub tabletu, czy selfie sticki, które przydają się w trakcie sesji zdjęciowych. Wśród oferowanych przez markę produktów znaleźć też można szeroki wybór uchwytów do telefonów i tabletów, wygodnych do używania w domu, samochodzie, podczas jazdy rowerem czy w biurze.

Akcesoria do domu i samochodu

Innowacyjne propozycje marki obejmują wybór ciekawych rozwiązań domowych – w ofercie znajdują się estetyczne wentylatory biurkowe, mini lodówki, farelki czy nawilżacze powietrza. W kategorii do samochodu marka proponuje ręczny odkurzacz Baseus, czyściki do wycieraczek samochodowych i inne narzędzia ułatwiające sprzątanie, jak mopy teleskopowe do czyszczenia szyb i pistolety do mycia.

Produkty firmy Baseus wpisują się w różne kategorie przedmiotów codziennego użytku, przydatnych w domu, ogrodzie, w samochodzie czy podróży. Asortyment jest szeroki i zróżnicowany.

więcej