Marka: movino usuń

Rolki

W tej kategorii oferujemy profesjonalne oraz przeznaczone do jazdy hobbystycznej rolki dla dorosłych, a także rekreacyjne rolki dla dzieci. W obu grupach można znaleźć modele odpowiednie do nauki, jak i te dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Prezentujemy zarówno utrzymane w lekkiej stylistyce rolki damskie oraz dziewczęce, jak i designerkie rolki męskie i chłopięce każdego typu – od terenowych po hokejowe.

Rekreacyjne rolki dla dorosłych i dzieci

Podstawowym rodzajem rolek dostępnych w naszej ofercie są modele przeznaczone do jazdy hobbystycznej oraz fitnessu. Są to rolki rekreacyjne, z którymi można skutecznie spalić nieco kalorii, tym samym zrzucając kilka nadprogramowych kilogramów. Są przeznaczone dla użytkowników początkujących oraz tych, którzy planują jeździć raczej dla relaksu i zdrowia, niż do nauki trików albo bardzo szybkiej jazdy.

Proponujemy między innymi „rosnące” rolki młodzieżowe i dla dzieci (a także łyżworolki), czyli modele z regulowaną długością buta. Będą odpowiednim wyborem dla młodych ludzi, których stopa wciąż rośnie – znika bowiem konieczność corocznej wymiany sprzętu na nowy.

Wyróżniamy również odpowiednio wyprofilowane rolki damskie we wielu atrakcyjnych wersjach kolorystycznych: od białych, przez różowe, aż po klasyczne czarne czy wielobarwne. Dla panów mamy z kolei szeroki wybór rolek męskich w rozmiarach od 39 do nawet 45, w tym takich popularnych marek sportowych, jak K2, Raven czy Fila.

Profesjonalne rolki dla dorosłych i dzieci

Osoby szukające modeli odpowiednich do jazdy wyczynowej zainteresują proponowane przez nas rolki agresywne. Charakteryzuje je wysoka wytrzymałość na ekstremalne użytkowanie: mocne skoki na różnego rodzaju powierzchniach, wykonywanie skomplikowanych trików czy grindowanie, a więc zjeżdżanie po poręczach.

Z kolei miłośnicy wysokich prędkości oraz przekraczania własnych granic powinni sprawdzić wytrzymałe rolki szybkościowe nazywane również biegowymi. Niewielki, krótki i stosunkowo miękki but przypominający klasyczne obuwie sportowe w połączeniu ze zdecydowanie dłuższą od niego szyną pozwalają mocno się rozpędzić bez utraty stabilności.

Zaawansowanym użytkownikom polecamy rolki freestyle (freeride), z którymi slalomy, łapanie ostrych zakrętów i szybka jazda mogą być jeszcze przyjemniejsze. Godne uwagi są dostępne w różnych wersjach rozmiarowych modele marki NILS Extreme.

Skorzystaj z naszej oferty i wybierz rolki dziecięce, młodzieżowe lub dla dorosłych, a także zestaw dopasowanych ochraniaczy oraz kask, które zadbają o bezpieczeństwo przyszłego użytkownika. Sprawdzą się one także jako prezent na Święta

więcej

Sprawdź więcej artykułów o rolkach

Wszystkie artykuły

Rolki - najczęściej zadawane pytania