Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Kolor
Dla kogo
Dyscyplina sportu
  • więcej
Materiał
  • więcej
Rozmiar
  • więcej
Długość rękawa
Krój
Parametr odzieży
Zapięcie ubrania
Kaptur
Oddychalność
Membrana

Kurtki narciarskie i snowboardowe

Kurtki narciarskie charakteryzują się ergonomicznym kształtem, dopasowującym się do sylwetki narciarza. Nie sięgają one niżej niż do linii bioder. Krój został dostosowany do pozycji przyjmowanej podczas zjazdu ze stoku. Kurtki snowboardowe są dłuższe i luźniejsze, dzięki czemu nie krępują ruchów i umożliwiają balansowanie całym ciałem. Są również dostosowane do tego, aby można było w nich swobodnie usiąść. Ich wygląd jest powiązany z subkulturą skate, z której to pochodzą. Istotnym cechami w obydwu modelach kurtek są oddychalność i odporność na wodę, które gwarantują odpowiedni komfort cieplny.

Kurtki narciarskie damskie i męskie

Poszukując kurtki na narty należy zwrócić uwagę na kilka ważnych elementów. Powinna ona zapewniać m.in. ochronę przed wiatrem i mrozem. Istotna jest też duża ilość kieszeni, która pozwala na bezpieczne i wygodne przechowywanie podręcznych przedmiotów. Również regulowany dolny obwód i mankiety będą ułatwieniem w dopasowaniu. Warto także zwrócić uwagę na dodatkowy pas śnieżny, który zapobiegnie dostawaniu się śniegu pod kurtkę. Zarówno kurtki narciarskie męskie, jak i damskie wyposażone są też w regulowany kaptur i wysoki kołnierz, który chroni podbródek przed mroźnymi temperaturami.

Kurtki dziecięce

Kurtki narciarskie dla dzieci sprawdzą się również jako codzienna odzież do szkoły lub na spacer. Mankiety z otworami na kciuk zapewnią dodatkową ochronę przed zimnem. Podklejane szwy zabezpieczą zaś materiał przed wnikaniem wody do środka.

Kurtki narciarskie dla dziewczynki wyróżniają się żywymi kolorami, co sprawi, że dziecko będzie widoczne w tłumie. Co więcej, kurtki narciarskie chłopięce i dziewczęce 4F, tak jak inne modele tej marki, są wyposażone w technologię NeoDry, która jest gwarantem optymalnej cyrkulacji powietrza.

Zarówno kurtki snowboardowe damskie, jak i kurtki snowboardowe męskie są wyposażone w poliestrowe wypełnienie, które zatrzymuje ciepło wewnątrz. Paski rzepowe w rękawach oferują dodatkową izolację. Ponadto, aby zapewnić dobrą widoczność na stoku również wieczorem, pokryte są elementami odblaskowymi.

Sprawdź ofertę kurtek narciarskich oraz snowboardowych i wybierz tę, która zapewni ci najlepszą ochronę podczas uprawiania sportów zimowych.

więcej