Marka: cocobird usuń

Zaproszenia

Zaproszenia w postaci kartek nie tylko informują gości o wydarzeniu, ale również może być dobrą pamiątką, która wywoła za jakiś czas miłe wspomnienia na twarzach gości.

Przy organizacji chrztu czy komunii, ale również ślubu czy urodzin, zaproszenia odgrywają ważną rolę. Dlatego z wyprzedzeniem należy zadbać o wybór odpowiednich zaproszeń i oprawie tego wyjątkowego dnia.

Jakie rodzaje zaproszeń znajdują się w naszej ofercie?

W naszej ofercie dostępne są różnego rodzaju zaproszenia, które są nierozłącznym elementem każdej uroczystości. Narodziny dziecka, urodziny, imieniny, chrzest, komunia to tylko niektóre z imprez, na które można wysłać gościom zaproszenia z naszej oferty. Różnorodny wybór sprawia, że można dobierać je według własnych upodobań. Zaproszenia są do wyboru w formie jednostronnej lub otwierane.

Jakie zaproszenia wybrać?

Zaproszenie – zarówno podarowane osobiście razem z prezentem, jak i wysłane pocztą, będzie miłym akcentem, który można zachować na pamiątkę. W przypadku zaproszeń wystarczy wybrać odpowiednią kategorię z naszej oferty – na przykład, jeśli szukamy zaproszeń na urodziny, wyszukujemy w tej sekcji interesujące nas zaproszenia, które będą pasować do oprawy tej uroczystości. Dostępne są również specjalnie przygotowane zaproszenia na komunię, na chrzest, na ślub czy też na wieczór panieński lub kawalerski.

W ofercie posiadamy zaproszenia z bajkowymi postaciami, które sprawdzą się w przypadku urodzin tematycznych. Jeśli urodziny będą w tematyce bajki Krainy Lodu – wtedy wybór padnie na motyw z Anną i Elzą, a jeśli potrzebujemy Rydera i jego załogi dzielnych piesków – wystarczy znaleźć odpowiednie zaproszenie pasujące stylem do tego motywu.

Podobnie jest z zaproszeniami na 18. urodziny – nie od dziś wiadomo, że „osiemnastka” to wyjątkowy dzień, w którym młody człowiek wkracza w dorosłość, dlatego warto wykorzystać gotowe zaproszenia, aby poinformować gości o imprezie z tej okazji.

Aby ułatwić wyszukiwanie – po wybraniu kategorii zaproszenia urodzinowe dostępna jest również opcja wyboru podkategorii „18. urodziny”. Znajdują się tam zaproszenia zarówno w ekskluzywnym wydaniu, jak i zabawnym oraz tematycznym. dopasowanym do zainteresowań solenizanta. Interesującą pozycją w tej podkategorii jest zaproszenie w formie wezwania.

Sprawdź naszą ofertę zaproszeń i pocztówek i wybierz produkt, który najbardziej Cię interesuje.

więcej