Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej

Pelikan

Pelikan to jedna z najbardziej znanych marek przyborów piśmienniczych na świecie. Historia firmy ma bogatą i długoletnią tradycję sięgającą aż do roku 1838. Wtedy to zasłynęła jako producent atramentu. W 1863 roku kierownikiem firmy został Gunther Wagner, który własnoręcznie zaprojektował pierwsze logo firmy w postaci trzech piskląt w gnieździe. Znak ten przez lata ewoluował i przechodził różnorodne modyfikacje, ale do dziś jest rozpoznawalnym symbolem marki.

W 1929 roku na rynku pojawiło się pierwsze w historii pióro wieczne Pelikan, które zrewolucjonizowało ówczesne piśmiennictwo, a marka rozpoczęła rozwój na szeroką, światową skalę.

Obecnie oferta marki Pelikan to rozległy wybór artykułów piśmienniczych i artystycznych, wśród których znajdują się długopisy, pióra wieczne, pióra atramentowe, kredki, ołówki, zakreślacze, cienkopisy, flamastry, farby, plasteliny, gumki do ścierania oraz akcesoria wymienne takie, jak naboje do piór wiecznych lub atramenty.

Paleta wszystkich produktów marki obejmuje ponad 12000 artykułów dystrybuowanych prawie we wszystkich krajach świata. Odznaczają się wysoką jakością oraz trwałością materiałów, z których zostały wykonane. Misją Pelikana jest zapewnienie każdemu możliwości nauki i edukacji, dzięki pasji wkładanej w rozwój produktów i udostępnianie ich na szeroką skalę.

Pióra wieczne i długopisy Pelikan

W ofercie firmy Pelikan dostępne są wysokiej klasy pióra wieczne dostosowane do różnych potrzeb i do każdego wieku. Istnieją pióra polecane dla dzieci wieku szkolnym, a także pióra dla nastolatków oraz dorosłych. Firma proponuje nowoczesny design, bogatą kolorystykę i wzornictwo, które pozwala dopasować pióro do indywidualnych wymagań.

Długopisy Pelikan to niezwykle eleganckie, wytrzymałe i komfortowe w użytkowaniu przybory, które doceniane są przez miłośników piśmiennictwa na całym świecie. Zapewniają płynne, wygodne i precyzyjne pisanie bez zmęczenia.

Pióra kulkowe i cienkopisy Pelikan

Pióra kulkowe i cienkopisy firmy Pelikan to nie tylko praktyczne akcesoria służące do pisania, czy rysowania, ale mogą także stanowić modny i designerski gadżet. Wszystko dzięki możliwości wyboru modelu i koloru dopasowanego do upodobań użytkownika.

Artykuły mają ergonomiczny kształt, który łatwo dopasowuje się do kształtu dłoni. Są uniwersalne, co oznacza, że mogą z nich korzystać zarówno osoby praworęczne, jak i leworęczne. Dzięki cienkopisom Pelikan dostępnych w różnych kolorach, w tym nawet jaskrawych lub neonowych, można tworzyć precyzyjne szkice i rysunki, a także w widoczny sposób podkreślić ważne informacje w notatkach.

więcej