Faber-Castell

Filtruj
Kategorie
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Faber-Castell

Faber-Castell to niemiecka firma założona w 1761 roku. Specjalizuje się w produkcji wyrobów z branży biurowo-szkolnej oraz artystycznej. Jej artykuły piśmiennicze, przybory do rysowania i malowania stale zyskują popularność na całym świecie – marka ma swoich przedstawicieli w 120 krajach. Na początku działalność funkcjonowała jako niewielki zakład rzemieślniczy, obecnie zatrudnia około 7 tysięcy pracowników i ma 14 zakładów produkcyjnych, jednak od ośmiu pokoleń pozostaje rodzinną firmą.

Asortyment Faber-Castell

Producent oferuje kredki Faber-Castell dla użytkowników w każdym wieku. Najmłodszym proponuje przybory o trójkątnym kształcie i opatentowanej powierzchni GRIP, wyróżniającej się wypukłościami ułatwiającymi stabilny chwyt i precyzyjne stawianie kresek. W ofercie są dostępne również cienkopisy, ołówki, pisaki, kredki akwarelowe i klasyczne, różne rodzaje długopisów oraz pędzle, farby i zakreślacze Faber-Castell. Wszystkie produkty przed wypuszczeniem na rynek są poddawane gruntownej kontroli jakości, dzięki czemu klienci otrzymują sprawdzone akcesoria.

Z rozbudowanej oferty Faber Castell korzystają zarówno uczniowie i studenci, jak i przedstawiciele firm, którzy zaopatrują swoich pracowników w prestiżowe przybory do pisania tej marki. W asortymencie można znaleźć eleganckie i stylowe produkty, często wybierane jako prezent na różne okazje – stanowią one swoistą wizytówką producenta. W tej roli sprawdzają się między innymi pióra wieczne, luksusowe długopisy oraz przygotowany przez Faber-Castell zestaw upominkowy.

Produkty Faber-Castell dla artystów

Asortyment nie ogranicza się wyłącznie do artykułów szkolnych i biurowych. Dużą jego część stanowią akcesoria artystyczne, takie jak produkowane przez Faber-Castell Artist Pitt Pens przeznaczone dla rysowników. To wyroby dedykowane profesjonalistom, dla których jakość i niezawodność są najważniejsze. Malarze mogą sięgnąć po pisaki akwarelowe, a osoby tworzące szkice z pewnością docenią ołówki Faber-Castell.

Ciekawą propozycją są wielokolorowe markery do tkanin służące do ozdabiania materiałów. Producenta wyróżnia na rynku szeroka gama wyrobów piśmienniczych dla użytkowników w każdym wieku – dzieci chętnie sięgają po kredki Polychromos, dla uczniów i studentów zaś wygodne rozwiązanie stanowią cienkopisy Faber Castell. Każdy ma szansę znaleźć w asortymencie tej firmy produkty, które trafnie odpowiedzą na indywidualne oczekiwania i spełnią swoją rolę w codziennej pracy, ułatwiając realizację biurowych i szkolnych obowiązków.

więcej