Filtruj
Kategorie
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Milan

Produkty powstałej w 1918 roku hiszpańskiej firmy Milan obecnie dostępne są w ponad 85 krajach na całym świecie. Pierwszym artykułem marki była gumka do ścierania zamieszczona na ołówku wyprodukowana z syntetycznego kauczuku. Następne lata przyniosły firmie dynamiczny rozwój w produkcji akcesoriów szkolnych, biurowych i artystycznych. Dziś Milan jest jednym z najbardziej znanych producentów gumek do ścierania, piórników oraz przyborów do pisania oraz kolorowania.

Gumki do ścierania Milan

W ofercie marki Milan dostępny jest szeroki wybór wysokiej jakości gumek do ścierania. To niezbędne akcesorium szkolnego piórnika wykonane jest miękkiego kauczuku i służy do usuwaniu grafitu z każdego rodzaju papieru. Wśród gumek do ścierania Milan można odnaleźć także profesjonalne gumki chlebowe polecane szczególnie plastykom, którzy wykorzystują ten produkt również do rozcierania i cieniowania prac wykonywanych węglem lub grafitem. Dostępne są również dwufunkcyjne akcesoria 2w1, tzw. temperówko-gumki przydatne zarówno do wycierania śladów grafitu, jak i temperowania kredek lub ołówków.

Piórniki Milan

W bogatym asortymencie firmy znajdują się piórniki z wyposażeniem Milan. To kilkukomorowe, usztywniane piórniki uzupełnione niezbędnymi w pracy szkolnej oryginalnymi akcesoriami Milan takimi, jak ołówki, kredki, flamastry, zakreślacze, temperówka, linijki, gumka do ścierania i nożyczki. Dostępne są także różnego rodzaju piórniki bez wyposażenia Milan - usztywniane, miękkie w typie saszetki lub stojące. Z kolei multipiórniki stanowią zestaw złożony z jednej dużej i kilku mniejszych saszetek schowanych wewnątrz. Wszystkie produkty cechuje nowoczesny design oraz bogate, wielobarwne wzornictwo odpowiadające upodobaniom zarówno chłopców, jak i dziewczynek.

Akcesoria do pisania Milan

Milan słynie także z produkcji akcesoriów do pisania i kolorowania. Można znaleźć tu między innymi długopisy, kredki lub flamastry. Długopisy Milan wyróżniają się wysoką jakością wykonania, ergonomicznością oraz intensywnymi kolorami tuszu, przez co chętnie wybierane są także jako profesjonalne akcesoria biurowe lub artystyczne. Wśród kredek Milan można wyróżnić zarówno klasyczne okrągłe kredki ołówkowe, a także trójkątne, sześciokątne, akwarelowe, woskowe lub dwustronne. W ofercie znajdują się także flamastry do kolorowania, w tym także wymazywalne oraz wodoodporne.

Firma Milan proponuje także inne przybory szkolne takie, jak nożyczki, karteczki i taśmy samoprzylepne, kalkulatory lub zestawy geometryczne.

więcej