Top 2000

Filtruj
Kategorie
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

TOP 2000

W naszym asortymencie dostępne są artykuły papiernicze marki TOP 2000, należącej do francuskiego koncernu Grupy Hamelin. Wśród nich znajdują się m.in. zeszyty, notatniki, skorowidze teleadresowe czy papier kancelaryjny. 

TOP 2000 – zeszyty

Zeszyty TOP 2000 mogą mieć gładkie strony lub kolorowy nadruk linii bądź kratki. Przy większej liczbie kartek – powyżej 16, drukowany jest boczny margines. Zeszyty mogą być laminowane folią, która stanowi ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Mają twardą lub miękką oprawę ze zszywanym grzbietem. W zeszytach TOP 2000 formatu A5 można znaleźć m.in. 16, 48, 60, 80 lub 90 kartek. W formacie A4 zazwyczaj znajduje się ich więcej  – 96, 192 czy 304. Zeszyt formatu B5 ma na ogół 160 kartek.

W brulionach z twardą okładką grzbiet jest szyty i wzmacniany. Znaleźć można okładki uszlachetniane, zadrukowane dwustronnie. Co pewien czas powstają nowe wzory okładek TOP 2000. Dostępne serie zeszytów to m.in.: Amazing, Kitty&Dog, City, Pixel, Ombre, Lace, Pet czy Globe. Nawiązują one do świata przyrody, krain geograficznych, miast oraz wynalazków techniki. Oferta obejmuje również zeszyty tematyczne, np. z nadrukiem nazwy przedmiotu szkolnego.

Artykuły papiernicze TOP 2000 – wpływ na środowisko

Niektóre zeszyty TOP 2000 mają Certyfikat EU Ecolabel, który świadczy o ich produkcji w sposób przyjazny dla środowiska. W serii zeszytów Eco Go Green wykorzystano papier pochodzący z recyklingu, który jest biodegradowalny. Mają one miękką, kraftową okładkę o naturalnej strukturze. Seria ta została oznaczona certyfikatem FSC, zyskanym za wykorzystanie materiałów pozyskiwanych bez szkody dla bogactw biologicznych i lasów.

TOP 2000 – bruliony

Bruliony TOP 2000 są produkowane z papieru offsetowego. Jest to papier niepowlekany, chropowaty i matowy. Jego najpopularniejsza gramatura to 70 g/m⊃2;. Na okładce często znajduje się miejsce na wpisanie nazwy przedmiotu szkolnego i podpis właściciela. Można je kupować pojedynczo lub w zestawach.  

Kołonotatnik TOP 2000

Kołonotatniki są zazwyczaj dostępne w miękkiej okładce, a kołobruliony w twardej oprawie. Kołonotatniki TOP 2000 często mają podwójną spiralę oraz mikroperforację, ułatwiającą wyrywanie kartek. W formacie A5 w kartach zwykle znajdują się dziurki, natomiast większe mają 4 dziurki. Za pomocą takiej perforacji można wyrwane kartki wpiąć do segregatora.

TOP 2000 – notesy

Notesy marki TOP 2000 mają nadruk w kratkę i są najczęściej formatu A5. Mogą mieć gumkę, dodatkowo spinającą wszystkie kartki. Notatnik w rogu strony ma miejsce na wpisanie daty. Pośród produktów marki TOP 2000 znajdują się także skorowidze teleadresowe w oprawie z nadrukowaną kratką.

Sprawdź dostępne w naszym asortymencie artykuły papiernicze marki TOP 2000 i wybierz dla siebie jeden z nich.

więcej