Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Cena Empik Premium
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Kolor

Akcesoria do pakowania prezentów

Akcesoria do pakowania prezentów nie tylko ułatwią proces, ale także sprawią, że prezenty będą wyglądać wyjątkowo. Dopracowane opakowanie doda estetyki i wyjątkowości. W naszym asortymencie znajduje się wiele różnych akcesoriów do pakowania upominków m.in. wypełniacze do pudełek, rozety czy też wstążki. 

Wstążki do ozdabiania prezentów

Wstążki są jednym z najpopularniejszych akcesoriów do pakowania prezentów. Dostępne są w różnych kolorach, wzorach i szerokościach. Służą do ozdabiania opakowania, wiązania kokardek i tworzenia eleganckich kokardek na prezentach.

Rozetki do pakowania prezentów

Rozetki to dekoracyjne akcesoria, które można przymocować do prezentu za pomocą taśmy lub kokardki. Stanowią one efektowne wykończenie opakowania i dodają elegancji. Rozetki dostępne są w różnych kształtach, kolorach i wzorach, co pozwala na dopasowanie ich do charakteru prezentu i okazji, na którą jest przeznaczony. Są szczególnie popularne w przypadku prezentów na uroczyste wydarzenia, takie jak wesela czy jubileusze.

Inne akcesoria do pakowania podarków

Inną ciekawą ozdobą, której można użyć do dekoracji prezentu są kokardy. Mogą być gotowe do użycia lub do samodzielnego złożenia z wstążki.W naszym asortymencie można odnaleźć także wypełniacze do pudełek, które świetnie sprawdzą się zarówno jako zabezpieczenie przedmiotu przed stłuczeniem i przemieszczaniem się, ale także dodadzą prezentowi estetyki. 

Sprawdź jakie akcesoria do prezentów są dostępne w naszym asortymencie i udekoruj swój podarunek!

więcej