Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Kolor
Wyczyść filtry

Marka: parker usuń

Parker

Parker to amerykańska marka produkująca artykuły piśmiennicze. Została stworzona przez George’a Stafforda Parkera w USA, następnie przejął ją koncern Sanford.

Marka słynie produkcji piór wiecznych i długopisów. Pierwsze pióro zostało stworzone przez Parkera w 1889 roku – produkt szybko zaczął zyskiwać na popularności i w ekspresowym tempie zaczął pojawiać się na zagranicznych rynkach w krajach takich jak np. Francja, Kanada, Meksyk czy Dania.

Oferta marki Parker

Produkty marki Parker dostępne w naszym sklepie związane są z piśmiennictwem, ich flagowymi produktami są pióra i długopisy. Obecnie asortyment marki stał się dużo szerszy.

Parker oferuje różne pióra – mogą to być pióra kulkowe i wieczne. Oprócz tego marka produkuje również długopisy w kolorach czarnym i granatowy.

Zestawy prezentowe Parker

Artykuły dostępne są również w eleganckich zestawach prezentowych, w których można znaleźć na przykład ołówek oraz długopis Parker, do tego dołączone jest minimalistyczne etui.

Dostępne są również inne zestawy na przykład z piórem wiecznym lub kulkowym Parker. Oprócz tego, w swojej ofercie marka ma również produkty takie jak naboje do piór, atramenty, wkłady do długopisów.

Oferta produktów Parker w naszym sklepie

W ofercie marki znajdują się kolekcje takie jak Jotter, Vector, Sonnet i Parker 51. Ostatnia z serii jest najpopularniejszą kolekcją marki. Powstała na jej rocznicę, czyli 51 lat istnienia firmy. Pióro tej serii ma bardzo nietypowy wygląd, ponieważ jego stalówka jest prawie niewidoczna.

Unikatowy wygląd artykułów piśmienniczych Parker

To, co zwraca uwagę w produktach marki Parker, to na pewno wygląd. Artykuły piśmiennicze tej marki cechują się eleganckim i przede wszystkim minimalistycznym wyglądem. Niektóre produkty wykonane są z mosiądzu pokrytego lakierem, co nadaje niesamowicie estetyczny wygląd.

Większość długopisów Parker wykonano ze szczotkowanej stali. Parker to marka, która nie ma określonego wieku odbiorców, ponieważ ich produkty są bardzo proste i uniwersalne. Każdy z produktów jest starannie zapakowany w eleganckie pudełko z logiem marki.

Sprawdź nasza ofertę produktów marki Parker. Znajdziesz w niej pióra, długopisy i zestawy prezentowe na każdą okazję.

więcej