Filtruj
Kategorie
Polecane
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Stabilo

Poszukujesz przyborów papierniczych i biurowych? Chcesz kupić swojemu dziecku lub sobie pastele, cienkopisy i zakreślacze, które będą spełniać oczekiwania? Wypróbuj artykuły papiernicze Stabilo, które zajmują szczególne miejsce w ofercie naszego sklepu i cieszą się dużą popularnością wśród naszych klientów. Firma Stabilo jest jednym ze światowych liderów rynku piśmienniczego, a jej produkty cechują się wysoką jakością wykonania.

Zakreślacze Stabilo

W naszej ofercie znajdziesz różne zakreślacze Stabilo – w pastelowych i neonowych kolorach. Zaznaczaj nimi najważniejsze informacje w notatkach z lekcji i zajęć na studiach albo w dokumentach i ofertach Twojej firmy. Z pewnością okażą się one przydatne w pracy biurowej i księgowej. Produkty te pakowane są po kilka sztuk w jednym opakowaniu, dlatego możesz w jednym czasie wykorzystywać różne kolory zakreślaczy. 

Cienkopisy Stabilo

Idealne do pisania, podkreślenia, kreślenia, a nawet wypełniania kolorowanek dla większych dzieci i dorosłych. Cienkopisy Stabilo przydają się na co dzień, zarówno w szkole, jak i w pracy. Każda skuwka cienkopisu wskazuje na jego kolor i jest wentylowana, przez co produkt działa prawidłowo przez długi czas. Cienkopisy Stabilo oferujemy w wielu kolorach, zarówno podstawowych, jak i neonowych. Dodatkowo, pakowane są one przez producenta w poręczne etui.

Prócz zakreślaczy i cienkopisów marki Stabilo znajdziesz w naszej ofercie także i inne produkty papiernicze tej firmy, jak ołówki dla osób prawo- i leworęcznych.

Sprawdź także przybory papiernicze do szkoły i biura innych marek, które mamy w naszej ofercie.

więcej