Happy Color

Filtruj
Kategorie
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Happy Color

Happy Color to marka powstała w 2011 roku, która od początku skupiona jest na projektowaniu oraz dostarczaniu na rynek wysokiej jakości artykułów szkolnych. Jej celem jest zachwyt dzieci, dlatego wszystkie jej produkty cechuje bogate, nowoczesne wzornictwo, żywe kolory oraz praktyczne rozwiązania, które ułatwiają szkolne prace. W ofercie Happy Color znajduje się szeroki wybór artykułów piśmienniczych, akcesoriów i narzędzi do malowania,  produkty papiernicze oraz artykuły szkolne takie jak piórniki Happy Color, teczki i worki na obuwie.

Happy Color długopis wymazywalny

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych produktów marki jest długopis wymazywalny Happy Color, którego wkład oraz specjalna końcówka umożliwiają łatwe i estetyczne poprawienie popełnionych błędów. Firma oferuje kilka serii długopisów wymazywanych, m.in. Uszaki, Uszaki Wild, Afrykanki, Buźki LOL, Rybki oraz wiele innych. W każdej serii znajduje się kilka modeli, opatrzonych grafikami nadającymi każdemu długopisowi wyjątkowy charakter. Pisaki prezentujące np. różne gatunki dzikich zwierząt to artykuły, którymi dzieci nie tylko chętnie piszą, ale także  chcą je zbierać i kolekcjonować.

Akcesoria do malowania Happy Color

Marka oferuje także wiele artykułów i narzędzi służących do malowania. Pędzle Happy Color to nie tylko zestawy pędzelków szkolnych, ale także profesjonalne pędzle studyjne przeznaczone do wielu rodzajów farby, oferowane w wielu w różnych rozmiarach i kształtach, m.in. płaskie, okrągłe oraz kocie języki. Farby Happy Color to szeroka propozycja pojedynczych kolorów oraz całych zestawów farb akrylowych, plakatowych, tempera, olejnych, kredowych, strukturalnych oraz farb do malowania palcami. W ofercie marki nie zabrakło także akcesoriów do malowania i rysowania takich jak szpachelki malarskie, paletki do mieszania kolorów, bloki do różnego rodzaju farb, szkicowniki oraz ołówki.

Artykuły szkolno — biurowe Happy Color

Happy Color oferuje także wiele różnych artykułów szkolnych i biurowych, takich jak nożyczki, marszczone bibuły, różnokolorowe brystole, zastawy papierów dekoracyjnych, oraz szeroki wybór zeszytów, kołonotatników oraz ozdobione różnorodnymi grafikami notatniki Happy Color. Jednym z najbardziej znanych i  cenionych w nauce i pracach biurowych produktów marki są zakreślacze Happy Color, dostępne są w wersji 2 w 1 (co w praktyce oznacza dwa kolory w jednym zakreślaczu) oraz w zestawach zakreślaczy pastelowych.

Sprawdź dostępne w naszej ofercie produkty marki Happy Color i wybierz z niej wszystko, czego potrzebujesz do szkoły lub biura.

 

więcej