Interdruk

Filtruj
Kategorie
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Interdruk

W naszej ofercie można znaleźć artykuły biurowo-szkolne marki Interdruk. Wśród nich są m.in. zeszyty Interdruk, przepiśniki, kalendarze, teczki, segregatory, bloki karteczek, bruliony Interdruk czy zakładki indeksujące.

Zeszyty Interdruk

W ofercie znajdują się czyste zeszyty szkolne, także z zadrukiem w kratkę lub linię. Są to uniwersalne zeszyty do dowolnego przedmiotu szkolnego. Mają różnorodne motywy okładek pokrytych lakierem. Niektóre okładki propylenowe są wodoodporne i nadają się w 100% do recyklingu. Wzory zeszytów dopasowano do poszczególnych grup wiekowych.

Zeszyty Interdruk różnią się między sobą ze względu na liczbę kartę (np. 16, 32, 60, 80 lub 96) oraz format – najpopularniejsze z nich to A5 i A4. Często ich rogi są zaokrąglone, co zwiększa bezpieczeństwo ich używania przez dziecko. Zeszyty tematyczne Interdruk mają na okładce nadrukowaną nazwę przedmiotu szkolnego. Wśród nich można znaleźć kilka kolekcji okładek.

Przepiśniki Interdruk

Przepiśnik jest podręcznym notesem do zapisywania przepisów kuchennych, porad i ciekawostek kulinarnych. Interdruk produkuje przepiśniki o oryginalnych motywach okładek. Notes znajduje się na spirali, ułatwiającej odwracanie kartek i wyszukiwanie przepisu. Z prawego boku przepiśnika może znajdować się gumka, która dodatkowo utrzymuje go w całości oraz uniemożliwia otwarcie podczas przenoszenia. Producent przygotował specjalną kieszonkę, do której można włożyć przepisy znajdujące się na luźnych kartkach. Niektóre przepiśniki Interdruk zostały wzbogacone o zestaw naklejek, dzięki którym można udekorować swoją autorską książkę kucharską.

Kalendarze Interdruk

Firma Interdruk drukuje kalendarze do powieszenia na ścianach czy postawienia na biurko. Mają one różne motywy, np. przyrodnicze, motoryzacyjne czy dziecięce. Tworzone są także kalendarze książkowe o różnych formatach oraz całoroczne organizery. Służą one do planowania i notowania ważnych informacji. Drukowane są nawet kalendarze dla grup zawodowych, np. dla nauczycieli.

Artykuły biurowo-szkolne firmy Interdruk

Przedsiębiorstwo Interdruk produkuje także kolorowe zakładki indeksujące. Są to niewielkie, samoprzylepne karteczki, dzięki którym można zaznaczać ważne informacje w zeszycie czy książce. Mogą być wykonane z papieru lub tworzyw sztucznych.

Bloki karteczek Interdruk są przydatnym wyposażeniem w biurze. Mogą być to niewielkie, kwadratowe, kolorowe bloczki kartek, na których zapisuje się notatki. Podręczne kostki papierowe często mają wyrywane lub samoprzylepne kartki.

Zapoznaj się z naszą ofertą materiałów biurowo-szkolnych Interdruk i znajdź produkty, których potrzebujesz.

więcej