Filtruj
Kategorie
Dla kogo
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Herlitz

Herlitz to producent artykułów szkolnych i biurowych, które wyróżnia wysoka jakość wykonania, szeroka gama kolorystyczna oraz nowoczesne, dostosowane do różnych grup wiekowych wzornictwo. Na polskim rynku marka Herlitz znana jest od 1992 roku, natomiast w Europie już od ponad 100 lat. W katalogu produktowym firmy znajduje się bogata propozycja przyborów piśmienniczych, artykułów wykorzystywanych w pracach plastycznych oraz akcesoriów biurowych.

Herlitz artykuły szkolne

Marka Herlitz jest doskonale znana wszystkim uczniom, którzy na co dzień wykorzystują jej produkty. Zeszyty Herlitz dostępne są w wielu wariantach, w bogatej, żywej kolorystyce, nierzadko z dodatkowymi, ozdobnymi grafikami na okładce. W ofercie firmy odnaleźć można także szeroką propozycję artykułów do rysowania, malowania i prac ręcznych, takich jak farby, kredy, plastelina, modelina, kolorowe papiery do wycinania, mazaki oraz kredki Herlitz.

Piórnik Herlitz

W swojej ofercie marka posiada także wiele piórników, która zawiera duże modele szkolne, w pełni wyposażone w zestawy kredek, mazaków, linijek oraz innych akcesoriów niezbędnych uczniowi. Marka oferuje także ich mniejsze, również  doskonale wyposażone, wersje. Poza nimi, w asortymencie Herlitz odnaleźć można modne piórniki tuby oraz saszetki. Piórniki Herlitz dostępne są w wielu różnych kolorach, zarówno żywych i jaskrawych, jak i bardziej stonowanych, dzięki czemu każdy, bez względu na swoje upodobania estetyczne, ma szansę wybrać z niej najlepszy dla siebie model.

Tornister i plecak Herlitz

Jednym z mocno wyróżniających się produktów marki jest tornister Herlitz. Jego głównymi zaletami są niska, bo wynosząca jedynie 700 gramów waga oraz oryginalne odblaskowe elementy ORALITE®, których skuteczność przekracza wytyczne normy DIN 58124 (norma dla plecaków szkolnych). Ponadto tornistry marki posiadają profilowane, usztywnione plecy wykonane z oddychającego materiału oraz miękkie, regulowane szelki. Podobne rozwiązania posiada plecak Herlitz. Obydwa produkty wykonano z wodoodpornego poliestru, który chroni ich zawartość przed zamoknięciem oraz ułatwia czyszczenie. Plecaki i tornistry Herlitz cechuje także bogata kolorystyka oraz nowoczesne wzory, dostosowane do upodobań zarówno najmłodszych uczniów, jak i starszych.

Sprawdź naszą ofertę produktów marki Herlitz i wybierz z niej te artykuły szkolne i biurowe, których potrzebujesz.

więcej