Aneta Jadowska, Milena Wójtowicz, Marta Kisiel i Magdalena Kubasiewicz na Targach Książki Empiku! 

 

Zapraszamy na spotkanie z autorkami książki „Cztery pory magii” (Wydawnictwo SQN). Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

 

Cztery pisarki. Cztery opowiadania. Cztery pory roku. 

Wczesnowiosenny, marcowy ślub. Co robić, gdy rodzina twego już za moment męża chyba cię nie lubi? Życiowe (i śmiertelne) porady ze szczyptą BHP. 

Pełnia gorącego lata wśród zbóż. Czarownica trafia na wieś niespokojną i niezbyt też wesołą. Kto jest tam prawdziwym zagrożeniem? 

Listopadowa ponura plucha w mieście. Dora Wilk dostaje informację o wtargnięciu z bronią na pogrzeb. Nie wie, że interweniuje w sprawie, która ma długie korzenie...

Planszówkowy sylwester spędzany w górach w gronie przyjaciółek na śmierć (ekhem) i życie, i to od wieków. Za to bez planszówek. Terapia małżeńska i porady weterynaryjne w cenie wyjazdu. I... garść postaci prosto ze słowiańskiej mitologii. 

Autorki, które tworzą i fantastykę, i kryminały, zabierają Was na cztery wycieczki, w których granice gatunków literackich i światów zacierają się.

Wydarzenie w ramach targowej sceny Young Adult.

 

Wiosenne Targi Książki Empiku odbywają się w dniach 17-30 maja na www.empik.com/targi-ksiazki , a także we wszystkich salonach Empik. Czekają na Ciebie premiery, spotkania z polskimi i zagranicznymi autorami oraz liczne promocje. 

Książka pt.: „Cztery pory magii” jest dostępna na Empik.com: https://www.empik.com/cztery-pory-magii-jadowska-aneta-wojtowicz-milena-kisiel-marta-kubasiewicz-magdalena,p1370237245,ksiazka-p 

___
Targi Książki Empiku
17-30 maja 2023
www.empik.com/targi-ksiazki
Organizator: Empik
Partner: Orbit, So Coffee
Patroni medialni: Wyborcza.pl, Książki. Magazyn do czytania, Lubimyczytać.pl