Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Producent
  • więcej
Pojemność (ml/l)

odmrażacze do szyb i zamków

W kategorii tej znajdują się odmrażacze do szyb i zamków. Są to produkty różnych marek, m.in. K2, Sonax, Turtle Wax, Prestone, Dr. Marcus, Tenzi, Moje Auto, Karcher czy ADBL. Można wybierać spośród produktów w wielu wariantach pojemności.

W jakim celu warto stosować odmrażacze do szyb?

Odmrażacz do szyb zawiera odpowiednio dobrane składniki chemiczne, które umożliwiają szybkie i skuteczne odmrożenie szyb w samochodzie. Niektóre preparaty pozwalają uzyskać pożądany efekt już po kilku sekundach od zastosowania. Po roztopieniu lodu należy wytrzeć szybę do sucha za pomocą ściereczki.

Dzięki odmrażaczom kierowca może zwiększyć swoje bezpieczeństwo na drodze, ponieważ umożliwiają one szybką poprawę widoczności. Jednocześnie ułatwiają odklejenie przymarzniętych wycieraczek oraz chronią szyby przed ponownym oblodzeniem.

Jak używać odmrażacza do szyb?

Wystarczy usunąć z szyby warstwę sypkiego śniegu, a następnie zaaplikować preparat. Odmrażacze mają dozownik w spreyu lub atomizerze, co pozwala łagodnie ich używać nawet podczas sporego mrozu. Działają skutecznie nawet przy -60 stopniach Celsjusza. Na opakowaniu powinien być wskazany przez producenta dokładny zakres temperatury.

Wysokiej jakości odmrażacz nie pozostawia na szkle żadnych plam ani zacieków. Działa szybko, lecz nie agresywnie, aby nie uszkodził gumowych piór wycieraczek, uszczelek, lakieru ani żadnych elementów samochodowej karoserii. Przy wyborze odmrażacza do szyb warto zwrócić ponadto uwagę na to, aby miał przyjemny, niezbyt mocny zapach.

Odmrażacze do zamków

W okresie zimowym kierowcy przyda się również odmrażacz do zamków, który błyskawicznie odblokowuje zamarznięte drzwi. Wiele tego typu preparatów zawiera substancje smarne i antykorozyjne, co umożliwia skuteczną konserwację. Odmrażacze do zamków pozwalają również zapobiec ponownemu zamarzaniu.

Zapoznaj się z naszą ofertą odmrażaczy do szyb i zamków, dzięki którym unikniesz zimą niepotrzebnego stresu.

więcej