Filtruj
Kategorie
Twoje środki
Empik Premium
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor

Ramki tablic rejestracyjnych

Ramki do tablic rejestracyjnych to niezbędny element wyposażenia samochodu. Pozwalają stabilnie zamocować tablicę z numerem samochodu z przodu i z tyłu auta, minimalizując ryzyko zgubienia jej podczas jazdy. Brak tablicy rejestracyjnej może bowiem pociągnąć za sobą niepożądane konsekwencje w postaci otrzymania przez kierowcę mandatu karnego lub nawet utraty dowodu rejestracyjnego. Warto więc odpowiednio zabezpieczyć swoje numery rejestracyjne w taki sposób, aby nie narazić się na przykre następstwa.  

Rodzaje ramek do tablic rejestracyjnych 

Producenci oferują różne rodzaje ramek do tablic rejestracyjnych. Ramki uniwersalne wykonane są zwykle z wytrzymałego i solidnego plastiku, który jest odporny na działanie czynników zewnętrznych takich, jak wilgoć, mróz lub wysokie temperatury. Dodatkowo są bardzo łatwe w montażu i pasują do wszystkich modeli samochodów, gwarantując długie i efektywne użytkowanie. Ramki do tablic rejestracyjnych chromowane produkowane są z polistyrenu, dzięki czemu odznaczają się oryginalnym i eleganckim wyglądem.

Tego typu ramki wybierane są przez kierowców, którzy chcą podkreślić wyjątkowość modelu swojego auta. Dostępne są także kolorowe ramki do tablicy rejestracyjnej, np. czerwone lub fioletowe wypolerowane na wysoki połysk metalu. Ramki metalizowane bardzo dobrze komponują się z innymi chromowanymi elementami samochodu takimi, jak felgi lub listwy. W dodatku są łatwe w instalacji i prezentują się bardzo efektownie. Ramki do tablic rejestracyjnych DUO-FLEX to rodzaj wyposażenia wykonanego z elastycznego tworzywa, które jest wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie czynników atmosferycznych. Ponadto niektóre modele zostały wyposażone w amortyzatory drgań tablic, które niwelują drgania, dzięki czemu tablica jeszcze stabilniej leży w ramce.   

Zapoznaj się z nasza ofertą ramek do tablic rejestracyjnych i wybierz produkt, który najlepiej sprawdzi się w Twoim samochodzie.

więcej