Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
 • więcej
Marka
 • więcej
Kolor
Materiał
 • więcej
Funkcje dodatkowe
 • więcej
Moc urządzenia
 • więcej
Poziom hałasu w dB
 • więcej
Prędkość obrotowa
 • więcej
Liczba biegów
Liczba akumulatorów
Pojemność akumulatora
 • więcej
Uchwyt wiertarski
 • więcej
Rodzaj zasilania
 • więcej
Rodzaj silnika
Typ akumulatora
Napięcie akumulatora
 • więcej
Szerokość produktu (cm)
Wysokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)

Wiertarki i wiertarko-wkrętarki

Wiertarki i wiertarko-wkrętarki mogą być przydatne w każdym domu, garażu czy warsztacie. Przy ich pomocy można wiercić i poglębiać otwory, a w przypadku wiertarko-wkętarek również przykręcać i odkręcać śruby. W naszej ofercie znajdują się wiertarki takich marek jak m.in.: Makita, Bosch, Black&Decker, Yato, Dewalt, Metabo, EINHELL czy Stanley.

Wiertarko-wkrętarki do drobnych prac

Uniwersalnymi narzędziami, które przydają się w drobnych pracach wykończeniowych, są wiertarko-wkrętarki. Używając odpowiednich wierteł, można robić otwory w płytach gipsowo-kartonowych, metalu lub w drewnie. Posłużą także przy wkręcaniu i wykręcaniu śrub i wkrętów, np. podczas montażu lub demontażu mebli.

Wiertarko-wkrętarka z udarem to urządzenie wyposażone w funkcję regulacji prędkości, kierunku obrotu, możliwość uruchomienia udaru czy wymiany bitów i wierteł.

Wiertarki akumulatorowe lub sieciowe

Często spotykanymi narzędziami są wiertarki lub wiertarko-wkrętarki akumulatorowe, które do pracy nie potrzebują zasilania sieciowego. Aby zacząć wykonywać drobne prace, wystarczy podłączyć do nich naładowany akumulator. Wiertarki akumulatorowe są lekkie i wygodne, gdyż nie trzeba martwić się o podłączanie kabla. Wadą może być zbyt mała moc takich urządzeń i konieczność przerywania pracy, aby naładować akumulator. Wiertarki sieciowe dobrze sprawdzają się do wykonywania ciągłej pracy i osiągają dużą moc.

Wiertarki udarowe do twardych i zwartych podłoży

Wiertarki udarowe są mocnymi urządzeniami, które służą do wykonywania otworów w trudnych podłożach tj. beton, pełna cegła, kamień czy materiały murarskie. Często jest to ciężki sprzęt, wzmocniony o dodatkowy uchwyt do podtrzymywania narzędzia dwoma rękami podczas pracy. Niektóre modele, np. wiertarki Makita, posiadają wbudowane oświetlenie LED.

Precyzyjne i mocne wiertarki kolumnowe

Do dokładnych wierceń przydadzą się mocne wiertarki kolumnowe. Są to stabilne wiertarki stołowe do mocowania na blatach. Do tego typu urządzeń zaliczają się m.in. wiertarki Bosch. Są one wygodne w użyciu, pozwalają na łatwe mocowanie wierteł, a wbudowane diody LED ułatwiają pracę w gorzej oświetlonym pomieszczeniu. Wśród urządzeń kolumnowych znajdują się też wiertarki magnetyczne, służące do precyzyjnego wiercenia w metalu.

Zapoznaj się z dostępnymi w naszym asortymencie modelami wiertarek i wyposaż swój warsztat w jedną z nich.

więcej