Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Sprzedawca
Nowości
Format
Autor
  • więcej
Seria
  • więcej
Język
  • więcej
Wydawca
  • więcej

Ebooki dla dzieci 3-5 lat

W tej kategorii znajdują się ciekawe ebooki dla dzieci 3-5-letnich. Są to publikacje w wersji elektronicznej, zapisane w postaci pliku epub, mobi lub pdf. Dzięki temu można je czytać swojej pociesze na różnych urządzeniach, m.in. czytnikach ebooków, komputerze, smartfonie czy tablecie. Oferta obejmuje ebooki dla małych dzieci autorstwa wielu znanych pisarzy, w tym Zofii Staneckiej, Marianna Oklejak, Katarzyny Michalec, Beaty Guzowskiej, Hansa Christiana Andersena, Braci Grimm, Marii Konopnickiej, Rene Goscinnego czy Janusza Korczaka.

Ebooki dla trzylatków

Ebooki dla najmłodszych z naszego asortymentu są dostosowane do ich możliwości. Maluch w tym wieku zazwyczaj zna dopiero podstawowe słowa i zwroty, a także nie jest w stanie przez zbyt długi czas skupić uwagi. Dlatego e-książka powinna być krótka, interesująca i zawierać jak najmniej tekstu. Odpowiednie są bogato ilustrowane ebooki dla dzieci. Obok obrazków mogą znajdować się w nich samogłoski oraz wyrazy dźwiękonaśladowcze. Do wyboru są zarówno ebooki bajki dla trzylatków z kolorowymi, jak i czarno-białymi ilustracjami. Przykładowe serie e-książek do czytania dziecku w wieku 3 lat to m.in. Basia, Zaopiekuj się mną czy Samochodzik Franek.

Ebooki dla czterolatków

Ebooki z bajkami dla czterolatków mogą być już nieco dłuższe, zawierać trochę więcej tekstu i trudniejsze słowa. Dzięki temu maluszek będzie mógł poszerzać swój zakres słownictwa oraz poznawać otaczający go świat. Są to również ebooki dla dzieci z obrazkami, które często przedstawiają różne sytuacje z ich codziennego życia. Niektóre e-książki zachęcają do wspólnego wypowiadania słów przez dziecko i jego rodziców. Do bestsellerowych serii ebooków dla czterolatków zaliczają się m.in. Poczytaj ze mną, Ada i Gloria, Baśniobór czy Amelia i Kuba.

Ebooki dla pięciolatków

W naszym asortymencie znajdują się także ebooki zawierające bajki dla pięciolatków, wiersze czy opowiadania. Są to e-książki edukacyjne dla dzieci, które pozwalają im rozwijać wyobraźnię, kreatywność, spostrzegawczość czy logiczne myślenie. Niektóre ebooki dla pięciolatków wprowadzają dziecko do nauki samodzielnego czytania. Można także wybierać spośród wielu pozycji z klasyczną, pełną pouczających morałów literaturą dziecięcą. Przykładowe serie ebooków dla 5-latków to m.in. Czytam sobie, Kanon lektur, Emi i tajny klub superdziewczyn czy Literatura klasyczna.

Sprawdź, jak wiele ciekawych edukacyjnych ebooków dla dzieci 3-5-letnich znajduje się w naszej ofercie. Wybierz e-książkę, która spodoba się twojej pociesze i jest dostosowana do jej możliwości.

więcej

Przeczytaj więcej o ebookach

Sprawdź więcej artykułów!

Ebooki dla dzieci – najczęściej zadawane pytania