Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Sprzedawca
Nowości
Format
Autor
  • więcej
Seria
  • więcej
Język
Wydawca
  • więcej

Ebooki dla dzieci 6-12 lat

W naszej ofercie znajdują się ebooki dla 6, 7, 8, 9, 10, 11 i 12 latków. Są to elektroniczne wersje książek wielu znanych autorów, m.in. Zofii Staneckiej, Jamesa Gelseya, Petera Gotthardta, Karola Maya, Juliusza Verne’a, Arthura Conana Doyle’a, Braci Grimm czy Alfreda Szklarskiego.

Ebooki dla 6-7-latków

Ebooki dla dzieci w wieku 6-7 lat są pomocne do rozpoczęcia nauki samodzielnego czytania. Nie znajduje się w nich zbyt wiele tekstu, lecz przeważają kolorowe ilustracje. Niektóre pozycje zawierają wyjaśnienie trudniejszych słów, których dziecko może nie zrozumieć.

E-książki zaliczane do tej kategorii wiekowej opierają się na prostej fabule. Najczęściej są pełne humoru i przepełnione radosną atmosferą. Akcja może rozgrywać się w fantastycznym świecie, w którym znajdują się takie postaci jak np. wróżki, skrzaty, krasnoludki czy smoki. Ebooki dla 6-7 latków nieraz ukazują również typowe sytuacje i problemy dziecka w tym wieku, np. lęk przed pójściem do szkoły czy stomatologa.

Ebooki dla 8-10-latków

Ebooki dla dzieci w wieku 8-10 lat zawierają już znacznie więcej tekstu, trudniejszych słów i bardziej rozbudowanych zdań. Często jest to klasyczna literatura zawierająca pouczające morały, uwrażliwiająca dziecko na ludzką krzywdę i pomagająca mu opanować różne umiejętności szkolne.  Ebooki dla 8-10 latków ukazują wartość płynącą z przyjaźni, zawierają motywy magiczne, a także są pełne słownego oraz sytuacyjnego humoru.

Ebooki dla 11-12-latków

W naszym asortymencie znajdują się także ebooki dla dzieci 11-12-letnich. Są to e-książki, które zazwyczaj przedstawiają pasjonujące i niebezpieczne przygody bohaterów. Zmagają się oni z różnymi trudnościami, przezwyciężają strach czy doświadczają pierwszego w życiu zauroczenia. Można również znaleźć ebooki dla 11-12-latków o opiece nad zwierzętami, rywalizacji pomiędzy rodzeństwem, rozwijaniu pasji czy trudach okresu dojrzewania.

Sprawdź dostępne w naszej ofercie ebooki dla dzieci od 6 do 12 roku życia i wybierz dla swojej pociechy tytuł, który pomoże rozbudzić w niej zamiłowanie do literatury.

więcej

Przeczytaj więcej o ebookach

Sprawdź więcej artykułów!

Ebooki dla dzieci – najczęściej zadawane pytania