Wypróbuj przez 60 DNI ZA DARMO

Administratorem Twoich danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne, ale bez ich podania nie będzie możliwe przesyłanie ci darmowego Kodu. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci na podany adres email treści darmowego kodu (podstawą prawną jest niezbędność do wykonania umowy), w celach analitycznych i statystycznych (podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na prowadzeniu analiz aktywności w Serwisie w celu doskonalenia stosowanych funkcjonalności) oraz w celu ewentualnego ustalenia i dochodzenia roszczeń lub obrony przed roszczeniami (podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na ochronie jego praw). Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do wysłania kodu oraz przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu Empik, chyba że wyrazisz sprzeciw wobec przetwarzania danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych i przysługujących Ci praw znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Korzyści Empik Premium

15%

stałej zniżki w salonach Empik

W Empik Premium możesz sobie pozwolić na więcej – przy każdych zakupach w salonie płacisz 15% mniej za książki, muzykę, filmy, zabawki, artykuły papiernicze i kreatywne oraz kolekcje Empik

20%

do 20% specjalnej zniżki online

Wybraliśmy ponad 250 tysięcy produktów oznaczonych Premium, które możesz kupić w specjalnej cenie

0zł

za dostawę kurierem i do punktów odbioru

dotyczy przesyłek powyżej 40 zł dla produktów oznaczonych premium dostępnych na platformie empik.com

dodatkowo:

600zł

Nawet do 600 zł zwrotu środków za zakupy - Twój cashback

Kupując w salonach i online otrzymasz do 3% zwrotu na konto empik.com, już od drugiego miesiąca korzystania z usługi.

60 dni

dostępu do milionów utworów w aplikacji Empik Music

Ciesz się ulubioną muzyką 2x dłużej w ramach okresu próbnego.

Bogaty pakiet kulturalny

13 tysięcy e-booków i audiobooków dostępnych w aplikacji Empik Go a także zniżki na Empik Foto i pakiet odbitek na start

Wybierz okres subskrypcji

1 miesiąc
9,99 zł/m-c
opłata 9,99 zł co miesiąc
płatność tylko kartą płatniczą
6 miesięcy
8,33 zł/m-c
opłata 49,99 zł za okres 6 miesięcy
płatność dowolną metodą
12 miesięcy
6,67 zł/m-c
opłata 79,99 zł za okres 12 miesięcy
płatność dowolną metodą

Cena średnio za miesiąc w okresie 6 lub 12 miesięcy.
Szczegóły w regulaminie usługi.

Możliwość rezygnacji z każdego wariantu
w dowolnym momencie.

Najczęściej zadawane pytania

Niezależnie od wybranego okresu rozliczeniowego z usługi możesz zrezygnować w każdej chwili. W przypadku usługi wykupionej na empik.com lub w aplikacji mobilnej wystarczy, że wejdziesz do swojej historii zakupów na empik.com i w zakładce Empik Premium klikniesz na „Anulowanie subskrypcji".

Jeśli usługa Premium została wykupiona w salonie Empiku, w celu rezygnacji udaj się do dowolnego salonu i poinformuj pracownika w salonie o chęci rezygnacji z usługi. Po potwierdzeniu rezygnacji otrzymasz zwrot całości lub części środków. Wysokość kwoty zwrotu zależy od tego z jakiego zakresu korzyści usługi Premium już skorzystałeś. Wyliczona kwota zwrotu jest widoczna na formularzu rezygnacji przed potwierdzeniem rezygnacji.

Więcej szczegółów dotyczących rezygnacji znajdziesz w regulaminie usługi Empik Premium.

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.