Z niecierpliwością czekamy na Bestsellery Empiku - największy plebiscyt kulturalny w Polsce i wręczenie nagród najgorętszym hitom literackim, muzycznym i filmowym ubiegłego roku. Już teraz możemy przekazać kolejne, nowe szczegóły gali, zdradzając Wam, jakie polskie gwiazdy wystąpią na scenie. Zobaczcie, dlaczego warto być z nami 6. lutego?

 

Tegoroczna gala rozdania kulturalnych laurów będzie transmitowana przez stację TVN, na żywo, 6 lutego od godziny 20:15. To będzie wyjątkowy wieczór pełen gwiazd. Wydarzenie uświetnią występy polskich artystów: The Dumplings, duetu Miuosha i Kasi Nosowskiej, Andrzeja Piasecznego, Mroza oraz Natalii Kukulskiej. Za oprawę muzyczną gali Bestsellerów Empiku 2017 odpowiada Jimek. Gospodarzem gali będzie, podobnie jak w rok temu, dziennikarz Marcin Prokop. Relację zza kulis, którą obejrzycie na profilu empiku na facebooku oraz na www.bestsellery.empik.com, poprowadzą Barbara Pasek oraz Piotr Grabarczyk.
 


Bestsellery Empiku to wynik całorocznych wyborów Klientów salonów Empik i sklepu internetowego empik.com. Każdy zakup to głos oddany na wybrany produkt. Zwycięskie pozycje to te, które najbardziej Was zainteresowały, najbardziej polubiliście i najchętniej kupowaliście. Statuetki zostaną przyznane w 11 kategoriach – dla najlepiej sprzedających się tytułów, które ukazały się w 2017 roku: pięciu literackich, dwóch muzycznych, trzech filmowych oraz dla jednej gry multimedialnej. Podczas gali Bestsellerów Empiku zostanie także wręczona nagroda dla Wydarzenia Roku 2017, o której przyznaniu w głosowaniu decyduje publiczność. Szczegółowe informacje o Bestsellerach Empiku 2017 dostępne są na stronie: www.bestsellery.empik.com

Już niebawem dowiecie się również, jakie zagraniczne gwiazdy przygotują specjalnie dla nas swoje muzyczne show. Warto czekać, bo szykujemy duże niespodzianki!

Zapraszamy do oglądania!