W tym zestawieniu przedstawiamy subiektywny ranking naszych ulubionych rozszerzeń:

 

10. Ucieczka w plener – pakiet rozgrywki

Wyjazd w Granitowe Kaskady na pewno świetnie zrobi każdemu Simowi. Podczas tej eskapady za miasto możesz wybierz się w głąb lasu, aby przeżywać zupełnie nowe przygody, zabawić się w zielarza i przyrządzać mikstury o różnym działaniu. Możesz także spać pod namiotem lub rozpalić ognisko, ale pamiętaj – uważaj na niedźwiedzie!

 

9. Spotkajmy się – dodatek

Używaj życia w pięknym świecie, Windenburgu. Zwiedzaj malownicze miejsca, takie jak wielki labirynt z żywopłotu w ogrodzie pałacowym, urokliwe stawy u stóp urwisk oraz tajemnicze, prastare ruiny. Zamów smakowite espresso u baristy w kafejce, poderwij swoją sympatię w pubie i przetańcz noc w dyskotece. Dołączaj do ekscytujących zajęć grupowych, takich jak mecze w piłkarzyki, nocne ogniska, ściśle tajne imprezy taneczne i nie tylko! Twoi Simowie mogą także przyłączać się do różnych grup towarzyskich o odmiennych charakterach i stylach.

 

8. Upiorności – akcesoria

Zmień wygląd domu swoich Simów za pomocą niesamowitych upiornych dekoracji. Stwórz im nowy, straszny styl, korzystając z wyboru nowych kostiumów i makijaży. Urządzić najbardziej upiorne przyjęcie w okolicy. Niech inni zzielenieją z zazdrości.

 

7. Pokój dzieciaków – akcesoria

Projektuj i personalizuj pokoje dziecięce, których styl rozbudzi wyobraźnię małych Simów. Zbieraj karty stworków, wymieniaj się nimi i patrz, jak stworki ożywają na elektronicznej arenie. Wystawiaj spektakle kukiełkowe, aby opowiadać historie i zabawiać rodzinę oraz przyjaciół. Przebieraj swoich małych Simów w ubrania, dzięki którym wyrażą swój styl.

 

6. Zjedzmy na mieście – pakiet rozgrywki

Prowadź własną restaurację i zabieraj swoich Simów na uczty poza domem. Twórz różnorodne restauracje i zarządzaj nimi – zatrudnij pracowników i skomponuj idealne menu, by Twój interes zaczął przynosić zyski i mógł się rozwijać. Zabierz swoich Simów na ucztę złożoną z nowych dań kuchni molekularnej i patrz, jak cieszą się czasem spędzanym z bliskimi.

 

5. Miejskie życie – dodatek

Spełniaj marzenia swoich Simów w tętniącym życiem mieście San Myshuno. Odkrywaj różnorodne otoczenia i bierz udział w festiwalach kulturowych. Twoi Simowie mogą podziwiać artystów ulicznych, próbować szczęścia w konkursach i poznawać różne ścieżki życia. Znajdź dla swoich Simów pierwsze mieszkanie i przygotuj się na wyzwania związane z dzieleniem przestrzeni z innymi mieszkańcami. Wprowadź się do urokliwego, ale podniszczonego mieszkania początkowego, a następnie spełnij marzenia swoich Simów o przeprowadzce do luksusowego apartamentu.

 

4. Wampiry – pakiet rozgrywki

Przemień swoich Simów w potężne wampiry i podaruj im wieczne życie w nowej, upiornej okolicy. Twórz różnorodne wampiry za pomocą całkiem nowych narzędzi i odblokowuj unikatowe moce, które pozwolą Twoim Simom zyskać nadnaturalne zdolności. Zaszyj się w Forgotten Hollow, uwij sobie gniazdko i spędzaj czas z innymi nieśmiertelnymi istotami.

 

3. Witaj w pracy – dodatek

Kontroluj swoich Simów podczas pracy i decyduj, czy będą sumiennie pracować na awans, czy staną się koszmarem dla wszystkich wokół. Ratuj tysiące Simowych istnień jako doktor, nękaj swoich sąsiadów niebezpiecznymi wynalazkami jako naukowiec lub badaj sceny zbrodni i rozwiązuj wielkie sprawy jako nieustraszony detektyw. A jeśli wolisz być własnym szefem, realizuj swoje pomysły i spróbuj zostać rekinem biznesu.

 

2. Psy i koty – dodatek

Twórz różnorodne rasy psów i kotów, zmieniaj życie swych Simów dzięki przyjaźni zwierzęcych pupili i dbaj o zdrowie miejscowych zwierzaków jako weterynarz. Po raz pierwszy w historii serii możesz też ubierać zwierzaki w wyraziste stroje! Lecz zwierzęce dolegliwości i prowadź własną klinikę weterynaryjną w pięknym nadmorskim świecie.

 

1. Przygoda w dżungli – pakiet rozgrywki

Zanurz się w pięknie nieokiełznanej przyrody i odszukaj zapomnianą świątynię, niebezpieczne zasadzki, przeklęte relikty i cenne skarby. Poznaj kulturę i zwyczaje ludu zamieszkującego Selvadorada, spróbuj miejscowych przysmaków i naucz się jedynych w swoim rodzaju figur tanecznych!

A jeśli jesteście ciekawi, jakie najdziwniejsze rzeczy robili gracze The Sims to mamy dla Was artykuł na ten temat. 
Śledźcie nasze teksty w dziale Pasja Gram