Remigiusz Mróz, bestsellerowy autor, spotkał się z czytelnikami w warszawskim Empiku z okazji premiery swojej najnowszej książki, Wotum nieufności. Spotkanie poprowadziła dziennikarka Radia ZET, Justyna Dżbik.

Na spotkanie przyszły tłumy, miejsca siedzące zapełniły się na długo przed rozpoczęciem i publiczność szybko wypełniła alejki pomiędzy regałami.

Pierwszą część spotkania zdominowała rozmowa właśnie o Wotum nieufności – pierwszej części cyklu „W kręgach władzy” – obnażającym brudne oblicze polityki najwyższych kręgów władzy. Powieść, która szybko stała się bestsellerem, rozpala wyobraźnię i wciąga zarówno miłośników kryminałów i thrillerów, jak i amatorów powieści sensacyjnej oraz political fiction.

Remigiusz Mróz opowiadał o swoich bohaterach, planowanych kontynuacjach rozpoczętych już cyklów powieściowych, znalazło się również miejsce na kilka anegdot z życia pisarza. Z typową dla siebie swadą, humorem i ciepłem, Remigiusz Mróz szybko przełamał pierwsze lody i sprawił, że spotkanie przebiegło w swobodnej atmosferze, wśród częstych wybuchów śmiechu.

Autor tradycyjnie podpisał książki wszystkim chętnym, choć kolejka oczekujących do krótkich nie należała. Każdy miał okazję zdobyć autograf bądź dedykację i zamienić kilka słów z twórcą, który w ostatnich latach stał się prawdziwym fenomenem wydawniczym.