Już w sobotę (8 marca) gigantyczna okładka najnowszego albumu Pharrella Williamsa „G I R L” zawędruje do warszawskiego Empiku Junior. To jedna z akcji promocyjnych nowego krążka popularnego muzyka, przygotowana wspólnie przez Empik i Sony Music Poland.

8 marca w godzinach 14.00-17.00 na I piętrze warszawskiego Empiku Junior (ul. Marszałkowska 116/122) będzie można odtworzyć okładkę albumu, pozując w ramce ze zdjęciem Pharrella z okładki „G I R L” w specjalnie przygotowanych na tę okazję białych szlafrokach.

Wszystkich uczestników zabawy zachęcamy do dzielenia się wykonanymi zdjęciami na Twitterze i Instagramie przy użyciu hashtagu #empik. Nie zapomnijcie również pochwalić się swoją wersją okładki na Facebooku.

Nowy album Pharrella „G I R L” miał swoją premierę 4 marca. Obecny na płycie utwór „Happy” okazał się międzynarodowym hitem i podbił szczyty list przebojów aż w 175 krajach. Promujący utwór 24-godzinny teledysk zapisał się już w historii, a na jego bazie powstało wiele amatorskich filmów na Youtube.