KookyLoos – co to jest?

Kolejna nowość na rynku to lalki KookyLoos. W zasadzie są to 8-centymetrowe minilaleczki w sam raz do kolekcjonowania. Pojawiło się już kilka serii, wśród nich BFF oraz Sunday Funday. Charakterystyczną cechą tych zabawek jest możliwość zmiany ich wyrazu twarzy. Wystarczy jednym ruchem palca obrócić głowę lalki, a twoim oczom ukaże się zabawna minka, podczas gdy druga ukryje się pod włosami. Każda KookyLoos wyróżnia się też charakterystycznym dla siebie stylem tak jak ogrodniczka Oliwia, która ubrana jest w żółte kalosze i tęczowe ogrodniczki, a na nosie ma żółte okulary przeciwsłoneczne. Lalki warto kolekcjonować, aby wspólnie się nimi bawić, przebierać i odgrywać scenki.

W ramach każdej serii można zebrać aż 12 lalek. W sklepach dostępne są tuby, skrywające jedną laleczkę-niespodziankę, a także zestawy KookyLoos.

 

KookyLoos Laleczka

 

Tuba z niespodzianką

Zabawki z elementem zaskoczenia są niezwykle popularne i lubiane przez dzieci. Szybko stały się też fenomenem na skalę światową. Twórcy KookyLoos poszli tym tropem i zapakowali pojedyncze minilalki do kolorowych tub-niespodzianek. Kupując je, nigdy nie wiadomo, na jaką konkretnie postać się trafi. W środku oprócz laleczek znajdują się też liczne akcesoria. Jedyne co jest pewne, to rodzaj serii, której nazwa widnieje na opakowaniu.

 

KookyLoos Laleczka

 

KookyLoos Fashion Challenge

KookyLoos zestaw Fashion Challenge to zabawa dla małych modowych projektantek. Z wylosowanych kart dowiesz się, jakie czeka cię wyzwanie. Musisz ubrać lalkę zgodnie z tym, co pokazują karty. Nie ograniczaj się do jednej możliwości! Twórz unikalne kombinacje i przebieraj swoją KookyLoos. W zestawie znajduje się unikalna minilalka Sara, a także obrotowy podest i lustro, aby twoja modelka mogła się przeglądać, a zmiennym wyrazem twarzy da ci znać, czy stylizacja przypadła jej do gustu. To kreatywna zabawa w modę, która może trwać bez końca!

 

KookyLoos Fashion Challenge

 

KookyLoos Ava's Wardrobe

Ava’s Wardrobe to ekskluzywny zestaw KookyLoos z lalką o imieniu Ava, która kocha błyskotki i eleganckie stroje. Zabawa polega na wystylizowaniu laleczki na wielkie wyjście. Do wyboru masz 2 kreacje, w tym złotą sukienkę, buty oraz akcesoria. Wszystko zamknięte jest w minigarderobie z wieszakami i szufladami. Mina Avy z pewnością powie ci, czy jej nowy look jest strzałem w dziesiątkę, czy jeszcze trzeba nad nim popracować.

 

KookyLoos Ava's Wardrobe

 

KookyLoos Mila's Spa Pop U

Dzień w SPA z KookyLoos? Brzmi świetnie! Z zestawem Mila's Spa Pop U można pobawić się w salon piękności. Jest tu toaletka z lustrem, fotel kosmetyczny, akcesoria i strój, a wszystko to z myślą o unikalnej lalce KookyLoos Mila, której możesz zafundować relaks na najwyższym poziomie. Po skończonej zabawie wystarczy złożyć SPA w zgrabną walizeczkę, którą można wszędzie ze sobą zabrać.

 

KookyLoos Mila's Spa Pop Up

 

Lalki KookyLoos odkrywają tajemnice mody i przenoszą do kolorowego świata pełnego beztroskiej zabawy. Zaproś je do swojego domu już dziś!

Więcej artykułów znajdziesz na Empik Pasje w dziale Pasje Dziecka.

Zdjęcie okładkowe: mat. promocyjne KookyLoos