#EmpikMusicLive to cykl koncertów i rozmów z artystami wokół ich premierowych albumów. Gościem wydarzenia będzie Lanberry, artystka zagra 30 minutowy koncert. Po występie opowie o swojej twórczości oraz odpowie na pytania internautów. Rozmowę poprowadzi Marcin Wojciechowski. Na wydarzenie promujące album „Co gryzie Panią L” zapraszamy wspólnie z Universal Music Polska oraz Going.

„Co gryzie Panią L" to kolejny, trzeci już, studyjny album Lanberry. To najbardziej dojrzały i najbardziej intymny z materiał w dorobku artystki. „Mijają 2 lata od wydania mojej poprzedniej płyty MiXtura... a w moim życiu przez te dwa lata zmieniło się tak dużo, że czuję się jakby minęła co najmniej dekada. Dlaczego i jak do tego doszło? O tym właśnie opowiada moja trzecia płyta” – mówi Lanberry.

Na płycie znajduje się 11 kawałków, a każdy z nich jest nie tylko kolejnym radiowym hitem i świetną porcją muzyki, ale i fragmentem większej całości. Historii, którą opowiada nam Lanberry. Płytę zapowiadały single – Zew, Tracę i Plan awaryjny, który w koncercie Premier w Opolu okazał się być najlepszym planem i zgarnął główną nagrodę.