Motyw: świąteczny usuń

Typ/rodzaj: serweta usuń

Serwety świąteczne

Serweta świąteczna to wyjątkowa bożonarodzeniowa dekoracja, która czyni stół bardziej odświętnym, a odpowiednio dobrana podkreśla jego piękno. Serwety świąteczne mają zwykle kształt kwadratu i pokrywają jedynie fragment blatu. Pełnią funkcję ozdobną, ale także praktyczną. Serweta świąteczna może być elementem nakrycia stołu i służyć jako tkanina do przecierania ust lub zabezpieczenia ubrania przed zabrudzeniem w trakcie spożywania posiłku.

Serwety świąteczne na Boże Narodzenie 

Serwety świąteczne przyciągają wzrok i tworzą w jadalni lub salonie wyjątkową bożonarodzeniową atmosferę. Dzięki serwetom świątecznym stół wigilijny ma szansę stać się prawdziwą ozdobą świąteczną wnętrza i nadać uroczystej kolacji szczególnego charakteru. W naszym asortymencie dostępny jest szeroki wybór wzorów i kolorów serwet świątecznych wykonanych z rozmaitych materiałów. Naturalne tkaniny takie, jak len, czy bawełna to zawsze dobry i elegancki wybór dla każdego, ale serwety świąteczne mogą być także uszyte z mniej klasycznych materiałów, które odznaczają się z kolei niezwykłą elegancją i idealnie wpisują się w klimat świąt Bożego Narodzenia. Serwety wykonane na przykład z półprzezroczystej organzy, tiulu lub satyny ze złotymi ornamentami będa pasować do stołu nakrytego w stylu glamour.

Serweta świąteczna - dekoracyjne nakrycie stołu

Serwety świąteczne ozdobione haftem nawiązującym do motywów wigilijnych stworzą z kolei ciepłą, swojską, rodzinną atmosferę w domowym wnętrzu. Na serwetkach świątecznych można spotkać różnorodne motywy kojarzące się z okresem zimowym i świętami takie, jak choinki, płatki śniegu, gwiazdki, bałwana, św. Mikołaja, renifery i prezenty świąteczne. Złote i srebrne serwety świąteczne z delikatnymi wzorami będą idealnie pasować także na nakrycie stołu w Sylwestra, podczas kolacji noworocznej, czy w trakcie trwania karnawału. 

Zadbaj o wyjątkową, świąteczną atmosferę w swoim wnętrzu i wybierz serwety świąteczne, które pozwolą Ci stworzyć oryginalne, bożonarodzeniowe nakrycie stołu.

więcej

Serwety świąteczne - najczęściej zadawane pytania