Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Kolor
Kształt
  • więcej
Szerokość produktu (cm)
Wysokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)
Materiał
  • więcej
Sponsorowane
Stolik kawowy Tedy czarny
Stolik kawowy Tedy czarny 894,99 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: EDAXO Finansujący reklamę: EDAXO
Stolik Kawowy Bestseller T001 Wotan
Stolik Kawowy Bestseller T001 Wotan 135,00 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Meble Bestseller Finansujący reklamę: Meble Bestseller
Stolik kawowy ATMOSPHERA CREATEUR D'INTERIEUR, biało-brązowy, 41x39,5x39,5 cm
Stolik kawowy ATMOSPHERA CREATEUR D'INTERIEUR, biało-brązowy, 41x39,5x39,5 cm 94,99 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: EDAXO Finansujący reklamę: EDAXO

Ławy i stoliki kawowe

Ławy i stoliki kawowe to niezbędny element każdego zestawu wypoczynkowego. Umożliwiają użytkownikom komfortowe spożywanie posiłków na kanapie, relaksowanie się z filiżanką kawy lub organizację bufetu w formie przekąsek. W naszym asortymencie dostępne są ławy i stoliki kawowe w różnych kształtach, stylach i rozmiarach, co pozwala dopasować mebel do aranżacji każdego wnętrza.

Ława kawowa - funkcjonalna i przestronna

Ławy kawowe są zazwyczaj większe i bardziej przestronne niż tradycyjne stoliki kawowe, przez co zajmują więcej miejsca w pomieszczeniu stając się niejednokrotnie centralnym punktem salonu. Ich spora powierzchnia pozwala jednak na bardziej wszechstronne wykorzystanie umożliwiając spożywanie posiłków, pracę przy komputerze i ustawianie dekoracji takich, jak świeczki, czy rośliny.

Ławy kawowe najczęściej charakteryzują się solidną konstrukcją, co sprawia, że są bardziej masywne niż klasyczne stoliki, ale dzięki temu również stabilne i trwałe. Meble te zwykle mają kształt prostokąta, ale zdarza się, że występują w innych kształtach, np. kwadratu lub owalu.

Ława kawowa może być wykonana z różnych gatunków drewna, takich jak buk, dąb czy sosna lub mieć tylko drewniany blat połączony z elementami metalowymi, tworzącymi stelaż ławy. Niektóre modele wyposażone są dodatkowo w szklany blat, który nie tylko zabezpiecza powierzchnię ławy przed uszkodzeniami, ale także nadaje meblowi eleganckiego wyglądu.

Stolik kawowy - minimalistyczny i kompaktowy

Stoliki kawowe są zazwyczaj mniejsze, bardziej delikatne i kompaktowe niż ławy, dlatego oferują mniejszą powierzchnię użytkową. Ich główną funkcją jest zwykle zapewnienie miejsca na postawienie kubka z napojem, ustawienie miski z przekąskami lub położenie czasopisma. Stoliki kawowe mogą posiadać za to duży walor dekoracyjny i stanowić istotny element aranżacji wnętrza. Różnorodność kształtów i materiałów, z których wykonuje się stoliki kawowe pozwala wybrać mebel dopasowany do unikalnego charakteru wnętrza.

Zaletą stolika kawowego jest również jego mobilność. Ze względu na niewielki rozmiar i wagę, stolik kawowy można dowolnie przenosić i komponować z meblami wypoczynkowymi tworząc praktyczne i estetyczne aranżacje przestrzeni.

Zapoznaj się z naszym asortymentem ław i stolików kawowych i wybierz mebel, który spełni twoje oczekiwania funkcjonalne i będzie pasował do wystroju twojego wnętrza.

więcej

Ławy i stoliki kawowe - najczęściej zadawane pytania