Blanka Lipińska

Blanka Lipińska szturmem wdarła się na literackie salony Polski. Jej debiutancka powieść obyczajowo-romantyczna „365 dni” jeszcze w 2018, czyli roku wydania, sprzedała się w kilkuset egzemplarzach. Ale to nie był koniec sukcesów literackich, którymi może pochwalić się Blanka Lipińska. Książki „Ten dzień” i „Kolejne 365 dni”, czyli dalsze części serii, również stały się bestsellerami. Trzecia książki z serii, „Kolejne 365 dni”, ustanowiła nowy rekord – tylko w pierwszym dniu przedsprzedaży, zamówionych zostało w sklepie Empik ponad 12 000 egzemplarzy powieści. Za ostatnią część trylogii, autorka otrzymała nagrodę Bestsellerów Empiku w kategorii literatura obyczajowa.

Podstawowe dane:

Opis autora

Przyjrzyjmy się kim jest autorka i jakie są jej książki – tak często porównywane do „Pięćdziesięciu twarzy Greya” i kontynuacji tej erotycznej serii.

Kim była i jest Blanka Lipińska?

Blanka Lipińska urodziła się 22 lipca 1985 roku w Puławach – małym mieście znajdującym się w województwie lubelskim. Zdobyła dyplom studium kosmetycznego, a także pracowała jako terapeutka-hipnotyzerka, promowała federację sztuk walki KSW, a także była menadżerką klubów nocnych. Pisać zaczęła bardziej dla siebie, niż dla innych – książkę „365 dni” napisała już w 2014 roku i nie planowała jej wydać. Szczęśliwie dla wielu fanek literatury obyczajowej i erotycznej, zdecydowała się na jej wydanie w 2018 roku. Współpracowała także w tworzeniu filmu na podstawie „365 dni”, który wszedł do repertuaru kin w całej Polsce 7 lutego 2020 roku.

O czym jest 365 dni i jej kontynuacje?

Mafijna intryga zamknięta w erotycznych objęciach – tak pokrótce można opisać fabułę książki „365 dni”. Blanka Lipińska opisała w tej powieści historię Laury Biel, która podczas wycieczki do malowniczej Sycylii, w dniu swoich urodzin, została porwana przez bardzo groźnego, ale i przystojnego bossa rodziny mafijnej. Mafioso więzi Laurę i daje jej cały rok, by go pokochała i z nim została.

W tej powieści nie brak sensacji, nagłych zwrotów akcji i groźnych sytuacji, których świadkiem jest Laura. Wszystko jednak okraszone jest szczegółowym opisem scen erotycznych, z podkreśleniem nieoczywistego uczucia rodzącego się między bohaterką, a groźnym przestępcą. Nie będziemy zdradzać dalszych przygód Laury, ale możemy powiedzieć, że dwie kolejne części trylogii nie zwalniają obranego tempa i również pełne są pobudzających wyobraźnię opisów erotycznych. Jeśli zatem szukasz literatury, która nie tylko wciągnie, ale również Cię rozpali i będzie działała na Twoją wyobraźnię – książki Blanki Lipińskiej będą dobrym wyborem.

Gorąco zachęcamy – sprawdź jakie książki Blanka Lipińska wydała i czym zachwyciły się setki tysięcy czytelniczek oraz czytelników z całej Polski!

więcej
Filtruj
Kategorie
Wybrani autorzy
Seria
Wydawnictwo
Dostępność
Cena
Ocena

Blanka Lipińska - książki