Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Format
Autor
  • więcej
Język
Wydawca
  • więcej

Ebooki erotyczne

Ebooki erotyczne to elektroniczne wersje książek, których głównym motywem jest namiętne uczucie pomiędzy głównymi bohaterami. Można wybierać spośród tytułów zapisanych w formacie epub, mobi oraz pdf, co pozwala czytać je na różnych urządzeniach – czytniku booków, tablecie, smartfonie czy komputerze.

W naszym asortymencie znajdują się e-książki erotyczne wielu popularnych autorów, m.in. Alexandry Sodergran, B.J. Hermansson, Camilli Bech, Laurelin Paige, Veronici Must, Katy Evans, Vanessy Salt, Vi Keeland, Sofi Fritzson czy Anny Langner. Wydawnictwa specjalizujące się w tym gatunku to m.in. Harlequin Enterprises, Wydawnicto Kobiece, Editio czy Edipresse. Do wyboru są erotyki wchodzące w skład bestsellerowych serii, np. Bracia Slater, King, Driven, Uwikłani, Letnicy czy Intymne wyzwania kobiety.

E-książki erotyczne o zakazanej miłości

Ebooki erotyczne zazwyczaj ukazują historię zakazanego uczucia, któremu trudno się oprzeć. Bohaterowie najczęściej mają za sobą trudną przeszłość, która przekłada się na ich obecne życie związkowe. Początkowo żywią wobec siebie niechęć, a nawet nienawiść, lecz z czasem zakochują się w sobie i nawiązują pełną pożądania relację.

Ebooki erotyki obfitują w odważne opisy scen łóżkowych oraz namiętne intrygi. Często akcja rozgrywa się w świecie milionerów, celebrytów, słynnych sportowców, polityków czy innych wpływowych ludzi.

Ebooki erotyczne z wątkami kryminalnymi

Wiele e-książek erotycznych zawiera wątki kryminalne. Często bohaterowie ukrywają rodzinne sekrety i ciemne strony swojego charakteru. W erotycznych ebookach pojawia się motyw pościgów za przestępcami, mafijnych porachunków, strzelanin, porwań, krwawych zbrodni, kradzieży czy przemytu narkotyków. Bohaterki erotyków nie są w stanie oprzeć się przystojnym gangsterom, dlatego wchodzą z nimi w niebezpieczne związki.

Zapoznaj się z naszym asortymentem ebooków erotycznych i wybierz dla siebie e-książkę, której lektura dostarczy ci silnych przeżyć.

więcej

Przeczytaj więcej o ebookach

Sprawdź więcej artykułów!