Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Sprzedawca
Nowości
Format
Autor
  • więcej
Seria
  • więcej
Język
Wydawca
  • więcej

Ebooki: Biografie i wspomnienia

Biografie od dawna cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem czytelników, dlatego wśród ebooków o tematyce biografie i wspomnienia przygotowaliśmy bogatą propozycję pamiętników, dzienników, listów, wspomnień i wywiadów a także oczywiście biografii i autobiografii. Znajdziesz tu ebooki przedstawiające wybitnych sportowców, ludzi kina, muzyków oraz ważne postaci świata polityki, ale także osobiste wspomnienia zwykłych ludzi, często z wielką historią w tle.

Ebooki biografie

Barack Obama, Steve Jobs, Maria Curie, Kora oraz Mike Tyson to tylko przykłady postaci, których biografie odnaleźć można w naszej ofercie ebooków. Ich lektura pozwala poznać nowe, nieznane dotąd fakty z życia znanych osób, motywy ich postępowania, prawdziwe okoliczności w których doszło do znanych wszystkim zdarzeń, a także drogę jaką każda z tych postaci musiała pokonać po to, by osiągnąć sukces w swojej dziedzinie. Biografie to często inspirujące historie o sukcesie okupionym ciężką pracą, wyrzeczeniami, koniecznością pokonywania przeciwności losu oraz o niezłomnej wierze w siebie i swoje cele. Sprawdź jakie jeszcze biografie odnajdziesz w naszej ofercie.

Pamiętniki i dzienniki w ebookach

Formą równie cenioną przez czytelników są pamiętniki i dzienniki. W tej grupie ebooków przygotowaliśmy wiele tytułów, których wydarzenia osadzone są w trudnym okresie wojny. Wspomnienia osób, które ją przeżyły, żołnierzy oraz więźniów obozów koncentracyjnych to lektury obowiązkowe dla osób chcących poznać historię z innej, bardziej  osobistej i prywatnej strony, tak odmiennej niż perspektywa książek historycznych. Nie brakuje tu także pozycji dla wielbicieli gór w postaci wspomnień największych nazwisk w świecie wspinaczki oraz wciągających dzienników z wypraw na najwyższe i najtrudniejsze szczyty świata.

Sprawdź jakie tytuły ebooków przygotowaliśmy dla ciebie w kategorii biografie i wspomnienia i wybierz najbardziej interesującą cię historię.

więcej

Przeczytaj więcej o ebookach

Sprawdź więcej artykułów!