Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Materiał
Liczba osób
Maksymalne obciążenie
  • więcej
Ilość komór powietrza
Wysokość produktu (cm)
Szerokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)

Kajaki

Sezon urlopowy i wakacyjna pogoda zachęcają do aktywnego spędzania czasu nad wodą. Kajak dmuchany jest jedną z możliwości, dzięki której można urozmaicić sobie pobyt nad jeziorem czy rzeką. Jego funkcjonalność, mobilność i niewielka waga to główne cechy, które sprawiają, że w szybki i prosty sposób można przewieźć go nad wybrany akwen bez konieczności korzystania z dodatkowej przyczepki czy bagażnika na dach.

W naszej ofercie znajdują się kajaki takich firm jak Aqua Marina, Bestway, Intex, Sevylor, Enero czy Gladiator, które sprawdzą się zarówno podczas rekreacyjnego pływania, jak i w trakcie dłuższych wypraw.

Kajaki do różnych zastosowań

Kajak pompowany może być wykorzystywany na wiele sposobów. Mogą to być zarówno rodzinne zabawy nad wodą, jak i dłuższe spływy czy wypad na ryby. Każda z tych aktywności nieco się od siebie różni, dlatego by umożliwić dokonanie właściwego wyboru, w naszej ofercie posiadamy modele dedykowane do różnych zastosowań. Kajak jednoosobowy czy kajak wędkarski to kategoria przeznaczona dla osób, które planują samotne wycieczki, natomiast kajaki 3 – osobowe to propozycja dla tych, którzy chcieliby popływać w większym gronie.

Uniwersalnym wyborem będzie natomiast kajak turystyczny czy kajak dwuosobowy, stanowiący kompromis pomiędzy rozmiarem a funkcjonalnością. Aby ułatwić dokonanie właściwego wyboru, przy każdym dostępnym modelu znajduje się specyfikacja oraz szczegółowy opis produktu.

Jaki kajak wybrać?

Funkcjonalność, mobilność czy waga to nie jedyne parametry, którymi powinniśmy się kierować podczas zakupu. Istotne są również takie czynniki jak materiał, z jakiego dany produkt został wykonany, maksymalne obciążenie czy ilość komór powietrza. Dzięki zastosowaniu filtrów, jakie znajdują się w menu kontekstowym naszego sklepu, można zawęzić obszar wyszukiwania do modeli spełniających określone kryteria. 

Jeśli chciałbyś urozmaicić sobie czas spędzony nad wodą, dokonywać eksploracji nieznanych dotychczas zatoczek rzek i jezior lub po prostu chciałbyś znaleźć chwilę wytchnienia od zatłoczonych brzegów plaż, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, wśród której na pewno znajdziesz coś dla siebie.

więcej