Regulamin dotyczący warunków korzystania z kodów zasilających Empik Go w promocji AppGallery Huawei
(zwany dalej: „Warunkami korzystania z kodów”)

 

Skorzystanie z kodu zasilającego Empik Go udostępnionego w AppGallery Huawei oznacza akceptację następujących postanowień:

1. „Regulamin określający zasady sprzedaży i korzystania z Abonamentu Empik Go”, który można znaleźć pod adresem https://www.empik.com/regulamin (Załącznik nr 8), stanowi część niniejszych Warunków korzystania z kodów.

2. Kod należy pobrać z w aplikacji AppGallery w sekcji Prezenty.

3. Urządzenia objęte promocją to telefony Huawei Mate 30 Pro, P40 Pro, P40, P40 lite, P40 lite e, Y5P, Y6P, P40 lite 5G oraz tablety Huawei M6, MediaPad Pro oraz T8.

4. Promocja dotyczy wyłącznie smartfonów pochodzących z oficjalnej dystrybucji na terenie Polski.

5. Kod może zostać przeznaczony wyłącznie do aktywacji subskrypcji Abonamentu Empik Go „Audiobooki i Ebooki”.

6. Kod zasilający nie podlega wymianie na gotówkę w całości lub w części, nie podlega również zwrotowi.

7. Warunkiem zrealizowania kodu zasilającego jest posiadanie lub utworzenie Konto Klienta w serwisie empik.com, zaakceptowanie Regulaminu korzystania z serwisu Empik Go https://www.empik.com/regulamin oraz zakup w okresie promocji Abonamentu Empik Go „Audiobooki i Ebooki”.

8. Aby wykorzystać kod, należy:

a) wejść na stronę www.empik.com/gofree.
b) wpisać kod;
c) zalogować się do konta empik.com lub zarejestrować;
d) podpiąć kartę płatniczą w celu weryfikacji konta i wyrazić zgodę na cykliczne obciążanie karty opłatami za Abonament Empik Go „Audiobooki i Ebooki” - w okresie promocyjnym (90 dni) użytkownik nie zostanie obciążony żadnymi opłatami;
e) potwierdzić subskrypcję;
f) zalogować się danymi z konta empik.com w aplikacji Empik Go

9. Kod jest jednorazowego użytku.

10. Kod jest ważny od 8.09.2020 r. do 31.12.2020 r. Jedynie w okresie ważności kodu, kod można aktywować. Po upływie ważności, kodu zasilający wygasa i nie można już użyć kodu do aktywacji subskrypcji Empik Go.

11. W okresie bezpłatnego okresu Abonamentu Empik Go trwającego 90 (słownie: dziewięćdziesiąt) dni nie zostaną naliczone żadne opłaty za korzystanie z Usługi. Klient ma prawo anulować subskrypcję Empik Go w dowolnym momencie (Aplikacja Empik Go -> Konto -> Informacje o abonamentach -> Anuluj abonament).

12. Przed upływem okresu darmowego Klient otrzyma na adres e-mail podany przy rejestracji informację o zbliżającym się końcu okresu darmowego. Jeśli Klient nie zrezygnuje z Abonamentu Empik Go do końca darmowego, dziewięćdziesięciodniowego okresu, w dniu następującym po ostatnim dniu okresu darmowego rozpocznie się Abonament „Audiobooki i Ebooki” , z obowiązkiem zapłaty, co oznacza, że z karty płatniczej, na której obciążanie Klient wyraził zgodę zostanie pobrana miesięczna cena(kwota 39,99 zł co miesiąc). Klient może w każdym czasie zrezygnować z usługi zgodnie z zasadami opisanymi
w regulaminie Empik Go.

13. Wydawcą kodów jest Empik S.A. (dalej: Empik) z siedzibą w Warszawie 00-017,
ul. Marszałkowska 116/122, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS: 0000636785, NIP: 5260207427, REGON: 011518197.

14. Reklamacje dotyczące kodów mogą być zgłaszane do Empik:

a) drogą elektroniczną za pośrednictwem wiadomości e-mail przesłanej na adres: [email protected] (z zalecanym tematem wiadomości: „Reklamacja–EmpikGo - Huawei”;

b) za pośrednictwem Centrum Wsparcia Klienta (dane kontaktowe są dostępne na stronie www.empik.com);

c) pisemnie na adres siedziby Empik (z zalecanym dopiskiem „Reklamacja –Empik Go - Huawei”).

15. Reklamacje związane z korzystaniem z kodów będą rozpatrywane przez Empik w terminie 14 dni od daty złożenia reklamacji przez Klienta.

16. W celu uzyskania pomocy i odpowiedzi na pytania, odwiedź stronę www.empik.com/go.

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.