Czy posiadasz kod promocyjny na abonament w Empik Go? Wykorzystaj go tutaj

Aktywacja Empik Go kodem
Wprowadź otrzymany kod

Kod nie powinien zawierać spacji.

Jak wykorzystać kod?

 1. Wpisz kod, który posiadasz.

 2. Zaloguj się lub zarejestruj w Empik.

 3. Jeśli jest to wymagane, podaj dane do płatności.

 4. Pobierz aplikację Empik Go na system iOS lub Android.

 5. Ciesz się tysiącami tytułów dostępnych w abonamencie Empik Go!

Zobacz regulamin kodów zasilających.

Wybierz coś do słuchania lub czytania

Najnowsze produkcje oryginalne

Często zadawane pytania

 • Wejdź na stronę empik.com/gofree, wpisz kod, który otrzymałeś, a następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami.

 • Tak, konto Empik jest niezbędne do skorzystania z promocji. Za jego pomocą będziesz logował się do aplikacji Empik Go.

  Pierwszym krokiem podczas aktywacji kodu zasilającego jest właśnie logowanie/rejestracja nowego konta.

 • To zależy od tego, jaki rodzaj kodu zasilającego uzyskałeś. Większość kodów wymaga podpięcia karty płatniczej. Część natomiast, jak np. kody rozdawane podczas akcji promocyjnych z innymi markami, nie.

  Jeśli nie wiesz, czy Twój kod wymaga podpięcia karty, podczas procesu aktywacji przekonasz się, czy karta jest wymagana. Pamiętaj – zarówno proces aktywacji, jak i sam abonament Empik Go, możesz przerwać i anulować w dowolnym momencie.

 • To zależy od kodu zasilającego, który otrzymałeś. Większość kodów zasilających aktywuje 30-dniowy dostęp do abonamentu Empik Go. Jednakże są również kody 60-, a nawet 90-dniowe.

  Jeśli nie zostałeś poinformowany wcześniej, podczas procesu aktywacji kodu dowiesz się, do kiedy Twój darmowy dostęp będzie ważny.

 • Każdy kod zasilający ma swoją datę ważności, która podawana jest wraz z kodem. Po przekroczeniu daty ważności kod staje się nieaktywny i niemożliwe jest jego aktywowanie.

 • Przez okres, jaki zostanie aktywowany danym kodem zasilającym, nie zostanie pobrana żadna opłata. Przykładowo, jeśli skorzystałeś z kodu aktywującego dostęp na 30 dni i podpiąłeś kartę płatniczą, opłata zostanie pobrana po zakończeniu okresu darmowego, tj. 31 dnia od aktywacji kodu

  Jeśli podczas aktywacji kodu nie podpinałeś karty, abonament wygaśnie, a z Twojego konta nie zostanie pobrana żadna opłata.

  Podczas aktywacji kodu i podpinania karty płatniczej pobierany jest testowo 1 zł, aby sprawdzić, czy karta jest prawidłowa. Pobrany 1 zł zostaje niemal od razu zwrócony na Twoje konto.

 • Z abonamentu możesz zrezygnować w dowolnym momencie – na stronie empik.com lub w Twoim koncie w aplikacji mobilnej. Pamiętaj jednak, że jeśli uruchomiłeś abonament za pomocą kodu zasilającego wymagającego podpięcia karty, Twój dostęp do abonamentuwygaśnie od razu po anulacji.

 • To może oznaczać, że data ważności kodu zasilającego wygasła lub też kod przeznaczony jest dla użytkowników, którzy nigdy nie korzystali z abonamentu w aplikacji Empik Go.

Czytaj i słuchaj gdzie chcesz

Podczas biegania, w podróży, na plaży, za kierownicą – dzięki Empik Go ulubiona książka będzie towarzyszyć Ci zawsze i wszędzie.

dowiedz się więcej

Pobierz Empik Go na Android lub iOS

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.