Największe literackie wydarzenie jesieni, Targi Książki Empiku, już 12-25 października na https://www.empik.com/targi-ksiazki, a także we wszystkich salonach Empik. Czekają na Ciebie premiery, spotkania z polskimi i zagranicznymi autorami oraz liczne promocje.    

W ramach targowej sceny literatury dziecięcej Przecinek i Kropka zapraszamy na spotkanie z twórcami kanału na YouTube „Zaczarowany Świat Sary” i autorami książki „Zaczarowany Świat Sary. 52 lifehacki” (Wydawnictwo SQN). Rozmowę poprowadzi Okoń w sieci. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy. 

 

Twórcy kanału „Zaczarowany Świat Sary" pokazują, jak realizować kreatywne eksperymenty i zadania. W nowej książce rodziny Żyrackich przedstawione zostały m. in. proste przepisy na stworzenie ładnych i przydatnych drobiazgów, instrukcje do ciekawych i bezpiecznych eksperymentów naukowych oraz sposoby na ułatwienie sobie życia. 

Tak jak w poprzedniej książce, każdy lifehack zostać potraktowany jako wyzwanie do wykonania lub/i jako sposób na twórcze spędzenie czasu wolnego. Zadania mogą być wykonywane przez dzieci samodzielnie lub w towarzystwie rodziny czy przyjaciół. Książka jest skonstruowana podobnie jak poprzednia propozycja "Zaczarowany Świat Sary. 52 challange" – posiada ułatwienia i modyfikacje. 

___ 
Targi Książki Empiku 
12-25 października 2022 
www.empik.com/targi-ksiazki 
Organizator: Empik 
Partner: Green Caffè Nero 
Patroni medialni: Radio ZET, Wyborcza.pl, Książki. Magazyn do czytania, lubimyczytać.pl