Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Wiek
  • więcej

Filmy animowane

Nasza kolekcja animowanych filmów DVD mieście w sobie zarówno klasyczne, disnejowskie pozycje, jak i nowsze bajki animowane przeznaczone dla najmłodszych odbiorców. Wiele z animacji to również filmy oparte na literaturze dziecięcej, jak i klasyczne bajki, kultowe animacje, które — podobnie, jak kiedyś dla starszych pokoleń — mogą stać się źródłem pouczającej i niezwykle interesującej rozrywki.

Filmy rysunkowe dla dzieci

Wśród filmów rysunkowych dla dzieci znajdują się także kreskówki. Zwykle są to seriale, których wyselekcjonowane sezony można zakupić na płytach DVD. Nie brakuje również reedycji animacji cenionych przez starsze pokolenia. Oglądane przez dzieci, mogą stać się dla nich źródłem zrozumienia ponadczasowych wartości oraz nauczyć dziecko określonych zachowań i wrażliwości.

Filmy animowane

Choć filmowe bajki w większości kojarzone są z rozrywką przeznaczoną dla dzieci, to w naszym asortymencie znajduje się również sporo pozycji na DVD chętnie oglądanych również przez dorosłych. Wiele z nich to disnejowskie produkcje, na premiery których uczęszczali nie tylko najmłodsi, ale i z chęcią towarzyszący im rodzice oraz starsze rodzeństwo. Wiele z nich to komedie, do których autorzy subtelnie przenieśli nieco dojrzalszego humoru.

Wiele współczesnych filmów animowanych posiada swoje własne spin-offy (nowy produkt powstały na bazie innego, popularnego produktu) w postaci serialu. Jako przykłady warto wymienić seriale, takie jak „Pingwiny z Madagaskaru”, czy film animowany „Gdzie jest Dory”, powstały jako alternatywna wersja „Gdzie jest Nemo”. Wiele z tych pozycji znajduje się w naszej ofercie.

Filmy animowane rozwijają wyobraźnie, uczą empatii i zrozumienia.

W naszej kolekcji znajdują się zarówno nowe, jak i klasyczne kreskówki na DVD. Przejrzyj ofertę i zdecyduj, które bajki pokażesz dziecku!

więcej