Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Szerokość produktu (cm)
Wysokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)
Motyw
Liczba drzwi
Liczba półek
  • więcej
Liczba szuflad
Wykończenie
Wyczyść filtry

Typ szafy: przesuwna usuń

Szafy przesuwne

Szafy przesuwne to bardzo praktyczne rozwiązanie aranżacji wnętrza, które doskonale sprawdza się szczególnie w mieszkaniach o niewielkim metrażu. Pozwalają zaoszczędzić i dobrze wykorzystać dostępną przestrzeń oraz zapewniają dużo miejsca do przechowywania. 

Szafy przesuwne – niezbędny mebel do domu i biura

Szafy przesuwne to rodzaj funkcjonalnych mebli, które często stanowią niezbędny element wyposażenia domu lub mieszkania. Szafę z drzwiami przesuwnymi można ustawić w dowolnym pomieszczeniu. Najczęściej jednak jest to sypialnia, korytarz lub przedpokój. 

Szafa przesuwna służy przede wszystkim do przechowywania odzieży, butów i galanterii, ale można w niej trzymać również inne przedmioty, np. sprzęty gospodarstwa domowego, takie, jak odkurzacz lub deska do prasowania, a także torby podróżne, środki czystości, dekoracje świąteczne, czy pamiątki rodzinne. Wszystko zależy od rozmiaru i pojemności szafy oraz potrzeb domowników związanych z wyposażeniem mieszkania.

Szafa przesuwna ma także wartość użytkową w pomieszczeniach biurowych. Ułatwia utrzymanie porządku w dokumentacji oraz usprawnia wykonywanie codziennych biurowych czynności.

Szafy przesuwne – zalety 

Szafa przesuwna pozwala zaoszczędzić miejsce w pomieszczeniu, gdyż nie wymaga dodatkowej przestrzeni na otwierane skrzydła, jak to jest w przypadku tradycyjnego mebla. Doskonale sprawdzi się więc w kawalerkach czy wąskich przedsionkach o ograniczonym metrażu. 

Producenci oferują szafy przesuwne dwu-, trzy- lub nawet czterodrzwiowe. Na ich wyposażeniu mogą znajdować się półki, szuflady, drążki i wieszaki, co pozwala na staranną organizację jej wnętrza i utrzymanie garderoby w idealnym porządku. 

Zapoznaj się z naszym asortymentem szaf przesuwnych i wybierz mebel, który najlepiej sprawdzi się w twoim wnętrzu.

więcej

Przeczytaj więcej artykułów na temat szaf

Wszystkie artykuły

Szafy

najczęściej zadawane pytania