Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Polecane
Producent
Typ drukarki
Funkcje urządzenia
Funkcje
  • więcej
Maksymalna rozdzielczość w DPI
  • więcej
Maksymalny rozmiar nośnika
Komunikacja urządzenia
Dominujący kolor
Sprzedawca
  • więcej
Sposób dostawy (oferta empik)
Wejścia/wyjścia
Dostępność
Ocena
Cena

Drukarki dla studentów

Drukarka dla studenta

W trakcie nauki na studiach, niezależnie od tego, czy uczysz się na uczelni prywatnej czy publicznej, studiujesz prawo, medycynę, zarządzanie czy administrację, możesz potrzebować drukować prace zaliczeniowe, materiały naukowe, notatki z wykładów czy informacje przesłane przez wykładowców w mailach. Nie musisz korzystać z uprzejmości kolegów i koleżanek czy płacić za wydrukowanie każdej strony w punkcie usługowym. Zainwestuj w odpowiednią dla siebie, tanią drukarkę odpowiednią dla każdego studenta.

Jaka drukarka dla studenta będzie odpowiednia?

Pytanie tylko, jaka drukarka na studia w 2020 i 2021 roku będzie odpowiednia? Jakie urządzenie wybrać? Drukarki atramentowe to standard na rynku. Mają niskie ceny, ale niestety są drogie w eksploatacji. Kupno tuszu do sprzętu – czarnego lub zestawu tuszy kolorowych - może być kosztowne, ale dzięki temu uzyskasz wydruk nawet bardzo wysokiej jakości, jeśli Ci na takim zależy. Przy składaniu prac licencjackich czy magisterskich musisz zadbać o ich estetykę, dlatego taka drukarka dla studenta będzie dobrą inwestycją.

Możesz razem ze współlokatorami z mieszkania, stancji czy z akademika złożyć się na drukarkę atramentową, która posłuży Wam nie tylko do drukowania prac zaliczeniowych, ale i np. ulotek informujących o imprezach w campusie studenckim. Zaproszenia zaprojektuj online i rozprowadź je w akademiku, a później szykuj zabawę dla przyjaciół i znajomych.

Jeśli zależy Ci jednak na obniżeniu kosztów wydruku pojedynczej strony i nie potrzebujesz drukować w kolorze, kup tanią drukarkę dla studenta. Czarno-białe urządzenia laserowe, jakie mamy w swojej ofercie potrzebują do wydruku tylko tonera, który wymienia się znacznie rzadziej niż tusz w drukarkach atramentowych.

W ramach akcji Back to University na stronie empik.com oferujemy Ci ponadto wielofunkcyjne sprzęty, które pozwolą na skanowanie i kopiowanie materiałów tekstowych i graficznych, kiedy tylko będzie Ci to potrzebne.

więcej