Polecane oferty!

Elektronika dla Studenta

Artykuły papiernicze

Podręczniki akademickie

Zobacz więcej

Zadbaj o zdrowie

Studencka kawalerka

Zobacz więcej

Do pokoju Studenta

Studencie przygotuj się!

Back to University

Zgodnie z kalendarzem roku akademickiego z dniem 1 października rozpocznie się nowy rok nauki dla studentów różnych uczelni i kierunków. Warto przed tym dniem skompletować wyprawkę na studia. Z nią powrót do nauki stanie się znacznie przyjemniejszy. Co powinno wchodzić w jej zakres?

 

Co kupić na studia?

 

Oferujemy Ci wszystko, co może znaleźć się w wyprawce dla studenta. W ramach akcji Back to University przygotowaliśmy dla Ciebie bogaty wybór artykułów biurowych – zeszytów i skoroszytów, teczek i segregatorów ułatwiających porządkowanie notatek. Do tego długopisy, pióra i zakreślacze wspomagające naukę na egzaminy i kolokwia. Przydać się może pojemny plecak lub torba na ramię do noszenia książek i zeszytów oraz liczne akcesoria biurowe, jak spinacze do papieru, korektor, nożyczki i podobne. Studentom uczelni technicznych oferujemy zaawansowane kalkulatory i podobne narzędzia.

W zależności od kierunku studiów, z bogatego zbioru podręczników akademickich wybierz potrzebne Ci pozycje i przygotuj odpowiednią wyprawkę na uczelnię. Książki pogrupowane są w kilku kategoriach, m.in. dla studentów nauk ścisłych, humanistycznych, informatyki, prawa i innych. Posłużą Ci one jako rzetelne źródło wiedzy pozwalające na przygotowanie się do zajęć.

 

Co zabrać do akademika?

 

W co powinieneś wyposażyć swój pokój studencki w domu lub w akademiku? Na pewno do nauki, ale i szeroko rozumianej rozrywki przydadzą się elektroniczne gadżety, na czele z komputerem przenośnym czy tabletem. Kup w znakomitej cenie pamięci przenośne, power banki, telefony komórkowe, głośniki i czytniki ebooków. Stań się studentem nowoczesnym, który rozważnie wykorzystuje nowinki techniczne. Konsole do gier umilą Ci zaś wieczorów po spędzeniu całego dnia na uczelni.

 

W pokoju studenta powinny znaleźć się też wygodne meble - fotel i biurko, regały na książki, a także ergonomiczne oświetlenie do nauki i czytania. Dla swojej wygody kup również hulajnogę elektryczną i zaoszczędź na dojazdach na uczelnię!

 

Korzystając z naszej oferty, bardzo szybko skompletujesz wyprawkę na studia. Asortyment w kategorii Back to University jest na tyle szeroki, że każdy żak – przyszły i obecny - wybierze dla siebie niezbędne produkty.

więcej