Torby i worki - Back to school

Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Dla kogo
Marka
  • więcej
Seria
  • więcej
Licencja
  • więcej
Materiał
  • więcej
Kolor
Dostępność
Ocena
Cena (od-do)
Sposób dostawy (oferta empik)

Worki do szkoły

Strój gimnastyczny, obuwie na zmianę, a jeśli trzeba – także i inne rzeczy noszone przez ucznia do szkoły można swobodnie schować w wygodnych workach-plecakach. Są one ostatnim krzykiem mody i pożądanym dodatkiem do każdej stylizacji, także dla dorosłych. Młodzież je uwielbia, dlatego jeśli Twoje dziecko nie ma jeszcze worka na plecy, już teraz możesz to zmienić, na dodatek niskim kosztem. Jak to zrobić? Wybierz z naszej oferty takie worki na buty czy na strój gimnastyczny na w-f, które spodobają się Twojemu dziecku. W ramach kampanii Back to School zgromadziliśmy mnóstwo toreb do szkoły – w różnych wzorach, kolorach i o odmiennej wielkości, dlatego bez trudu wybierzesz taki workoplecak, który spełni oczekiwania Twojego dziecka.

Worek – plecak nie tylko do szkoły

Jaki powinien być idealny plecak do szkoły i nie tylko? Lekki, wygodny, poręczny i praktyczny. Postaw zatem na modny worek na plecy, który spodoba się Twojemu dziecku. Jego konstrukcja jest banalnie prosta. To worek z materiału, który umocowany jest na dwóch sznurkach. Można go nosić w ręku, na ramieniu, ale i założyć tak, jak zwykły plecak.

Plecaki‑worki przydają się w wielu sytuacjach, można je nosić nie tylko do szkoły, ale i poza nią. Twoje dziecko weźmie worek sportowy na trening piłkarski albo taneczny, spakuje się do workoplecaka na krótką wycieczkę albo będzie używać go, wychodząc na spotkania z przyjaciółmi. Istnieje wiele okazji, by z niego skorzystać. Używaj worków na plecy tak, jak chcesz i noś je jako dodatek do stroju – możesz mieć ich kilka, na każdy dzień tygodnia.

Worek na buty do szkoły

Jednym z podstawowych celów, do jakich Twoje dziecko lub Ty sam możecie wykorzystywać plecaki‑worki jest noszenie w nich butów. Worki do szkoły w naszej ofercie Back to School dostępne są w wielu wzorach i kolorach. Możesz dopasować je do plecaka czy tornistra dziecka, jeśli ma być to rozwiązania na obuwie na zmianę. Praktyczne torby do szkoły to niezbędny element wyprawki każdego ucznia.

więcej