Filtruj
Kategorie
Cena
Ocena produktu
Sprzedawca
Nowości
Format
Autor
  • więcej
Seria
  • więcej
Język
  • więcej
Wydawca
  • więcej

Ebooki: Nauki społeczne i humanistyczne

Filozofia, socjologia, psychologia, kulturoznawstwo — to jedne z dziedzin nauk społecznych, które pomagają zrozumieć mechanizmy rządzące społeczeństwem. Zwiększenie świadomości dotyczącej nauk humanistycznych wspomaga lepsze zrozumienie siebie oraz osób wokół, co m.in. jest bardzo przydatne w budowaniu relacji międzyludzkich. 

Ebooki o filozofii i psychologii 

Filozofia jest nauką, która dała początek wielu innym dziedzinom naukowym. Wiedza na temat historii ludzkich ideologii, sposobu postrzegania rzeczywistości oraz refleksji na temat tego, z czego składa się otaczająca nas rzeczywistość jest tym, co zbierają w sobie tego rodzaju ebooki. Filozofia pozwala na poszerzenie świadomości, a lektura tego typu książek może mieć również skutek terapeutyczny. W ofercie znajdują się dzieła tak cenionych filozofów, jak np. Fryderyk Nietzsche, Arthur Shopenhauer czy Marek Aureliusz. 

Ebooki o psychologii pomagają poszerzyć wiedzę na temat ludzkich zachowań, motywacji oraz sposobu rozwiązywania psychicznych problemów. Wiedza psychologiczna pomaga również rozwinąć zdolności komunikacyjne. Jest to jedna z kilku przyczyn, dla których warto kupić te ebooki. Psychologia wyposaża również w wiedzę, która pozwala ustrzec się przed manipulacją oraz rozwinąć asertywność. 

Ebooki o socjologii i kulturoznawstwie 

Ebooki o kulturoznawstwie pozwalają wejrzeć w światopoglądy ludzi żyjących na innych kontynentach. Zmiana perspektywy, przyswojenie historii i wiedzy o codziennych rytuałach innych kultur poszerza perspektywę światopoglądową czytelnika, dzięki treści, jaką posiadają tego typu ebooki. Socjologia jest nauką skupioną na badaniu społeczeństwa. Lektura książek skupionych na tej dziedzinie pozwala czytelnikowi zrozumieć zasady funkcjonowania określonych grup społecznych. 

Audiobooki i ebooki dostępne w naszej ofercie to nie tylko fachowa literatura, ale i wiele pozycji popularnonaukowych. Przystępny sposób pisania sprawia, że nie jest trudno przyswoić wiedzę, jaką zbierają w sobie popularnonaukowe ebooki. Nauki społeczne dostarczają wiedzy, z której możesz czerpać.

Przejrzyj ofertę i wybierz coś dla siebie! 

więcej

Przeczytaj więcej o ebookach

Sprawdź więcej artykułów!