Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor

Zestawy do robienia biżuterii

W kategorii tej znajdują się zestawy do robienia bransoletek i innej biżuterii, w tym naszyjników, kolczyków i opasek. Są to produkty różnych marek, w tym Make it real, Stnux, Clementoni, Play Box, Canenco, Spin Master, TM Toys, Norimpex czy Totum.

Kreatywne zestawy do tworzenia biżuterii

Każdy zestaw do robienia biżuterii dla dzieci pozwala samodzielnie stworzyć własną bransoletkę lub naszyjnik. Maluch może rozpocząć przygodę z rękodziełem, aby rozwijać swoją pasję, kreatywność, wyobraźnię, cierpliwość i zdolności manualne. Wielu producentów uzupełnia zestaw do robienia bransoletek o szablony, które dostarczają dziecku ciekawych pomysłów.

Kompletne zestawy do robienia bransoletek

Zestaw do tworzenia biżuterii zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wykonania bransoletki czy naszyjnika. Do najważniejszych z nich należą koraliki, które nawleka się na sznurek, rzemyk, żyłkę lub gumkę. Najczęściej w jednym zestawie znajduje się kilkaset koralików. Mają one różny kolor i mogą przyjmować dowolne kształty, m.in. motylków, gwiazdek, serduszek, owoców, piłeczek, kwiatków czy zwierzątek. Dostępne są również koraliki w formie liter, z których można tworzyć bransoletki z napisem.

W zestawie do robienia biżuterii dla dzieci najczęściej znajdują się również charmsy i zawieszki, dzięki którym można stworzyć oryginalną bransoletkę DIY. Komplet może także zawierać saszetki z brokatem, wstążki, naklejki, łańcuszki, metalowe okręgi i inne ozdoby. Nie powinno również zabraknąć zatyczek, zapinek i łączników. Jeden zestaw pozwala tworzyć za każdym razem inną, niepowtarzalną biżuterię.

Niektórzy producenci oferują zestawy do tworzenia biżuterii z masy żelowej. W opakowaniu powinny znajdować się w tym przypadku baza do robienia żelu, foremki, miski, łyżki oraz inne narzędzia do mieszania.

Zapoznaj się z naszą ofertą zestawów do robienia bransoletek oraz naszyjników dla dzieci. Wybierz dla swojej dziewczynki komplet, który umożliwi jej kreatywną i rozwijającą zabawę w tworzenie własnej biżuterii.

więcej

Zestawy do robienia biżuterii – najczęściej zadawane pytania