Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Rozmiar
Kolor
Materiał
  • więcej

Sztuczne peruki

Peruki to dodatki do strojów, bez których trudno wyobrazić sobie efektowne przebranie wymagane na karnawałowej imprezie lub tematycznej domówce. Dobrze dobrana, wysokiej jakości peruka gwarantuje nie tylko doskonały efekt wizualny, ale często również precyzyjnie dookreśla postać, za którą jesteśmy przebrani. W naszej ofercie peruk znajdziesz fryzury znanych postaci z filmów, bajek i literatury, postaci historycznych, muzyków oraz peruki cosplay. Poza nimi przygotowaliśmy także damskie i męskie fryzury charakterystyczne dla wszystkich dekad ubiegłego wieku oraz kolorowe peruki, zarówno syntetyczne jak i foliowe, które wielokrotnie zdadzą egzamin na różnych imprezach.

Peruki bohaterów filmów, bajek i znanych postaci literackich

Cruella Demon, Legolas, Królewna Śnieżka, Kleopatra, Szalony Kapelusznik, Panoramix, Wonder Woman i hrabia Dracula to tylko kilka z postaci, których fryzury odnajdziesz w naszej ofercie peruk. Wykonane z dużą dbałością o detal bez problemu pomogą ci w pełni upodobnić się do wybranego przez ciebie bohatera. Nasza oferta to także peruki kopiujące fryzury znanych muzyków takich jak m.in. Tina Turner, Elvis Presley, aktorów np. Marilyn Monroe, a nawet naukowców takich jak Albert Einstein. W naszej propozycji bez problemu odnajdziesz także peruki, które pomogą Ci w przebraniu się za sędziego, wikinga, pirata, indianina, wampira, klauna, ducha oraz wiele innych postaci chętnie wybieranych na przebierane imprezy.

Szykowne lata 30. lub szalone lata 70., czyli peruki z fryzurami charakterystycznymi dla minionych dekad

Jeśli marzy ci się przebranie za pełną elegancji i klasy gwiazdę Hollywood lat 30 lub 40,  hipisa, pełnego wigoru rockandrollowca z lat 80. lub stałego bywalca klubów disco w latach 70., nasza oferta peruk z pewnością pomoże ci to marzenie zrealizować. Znalazły się w niej bowiem wszystkie fryzury charakterystyczne dla minionych dekad, a wśród nich fale i loki, irokezy, tapiry, boby, klasyczne męskie fryzury z przedziałkiem, długie proste włosy z grzywką lub bez oraz wiele innych. Dobrze dobrana peruka w połączeniu z odpowiednimi dodatkami do strojów oraz przebraniem z pewnością pozwoli ci stworzyć nietuzinkowy kostium, który pasować będzie do tematu imprezy na jaką się wybierasz.

Przejrzyj naszą ofertę peruk i sprawdź której z nich zechcesz użyć do stworzenia niezapomnianej kreacji, w której wystąpisz na karnawałowej imprezie lub balu.

więcej