Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Kolor
Dla kogo
Bohater
  • więcej
Pojemność plecaka (w litrach)
Materiał
Seria
  • więcej
Szerokość produktu (cm)
Wysokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)

Tornistry

Tornister szkolny to niezbędny element wyposażenia, który powinien posiadać każdy uczeń. Produkty dostępne w naszej ofercie są wygodne i trwałe, a także dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. W naszym asortymencie znaleźć można tornistry popularnych marek, takich jak np. Coolpack, Fjallraven, Herlitz, St.Majewski oraz St.Right.

Wytrzymałe tornistry w naszej ofercie

Tornistry dostępne w naszym sklepie mają wytrzymałe zamki błyskawiczne oraz mocne zatrzaskowe zapięcia. Wyróżnia je także tkanina odporna na zużycie. Ponadto produkty dostane w naszej ofercie posiadają wygodny, wytrzymały i skompresowany korpus. Gwarantuje to, że przenoszone rzeczy nie będą się niszczyły w czasie transportu.

Wiele modeli posiada także plecy uszytwnione i wypełnione pianką i pokryte oddychającym materiałem, co zwiększa komfort użytkowania. 

Tornistry dostępne w naszej ofercie są pakowane i wygodne. Niektóre modele tornistrów zawierają przegródki zaprojektowane specjalnie do przechowywania podręczników, ołówków, notatników lub innych materiałów szkolnych.Inne wyposażone są w paski, które równomiernie rozkładają ciężar na ramiona, dzięki czemu dziecko może z łatwością nosić tornister bez nadwyrężania mięśni i kręgosłupa. Występują one w różnych wzorach i stylach, dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego dziecka.

Najpopularniejsze marki tornistrów

Dobrym wyborem dla pierwszkolasisty będzie tornister Herlitz. Produkty tej marki dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Ich zaletą jest to, że są wyjątkowo lekkie, dzięki czemu mały uczeń nie będzie musiał nosić dodatkowych kilogramów na plecach.

W naszej ofercie znajdują się także tornistry Starpack, które w większości zapinane są na wytrzymały zamek błyskawiczny. Zapewnia to bezpieczne przenoszenie przyborów szkolnych.

Tornistry BackUp z kolei posiadają dno wykonane z wodoodpornego tworzywa zabezpieczającego przed zabrudzeniem, zamakaniem. Wewnątrz produktu znajduje się etykieta na dane adresowe, a ze wszystkich czterech stron tornistra znajdują się taśmy odblaskowe, które zapewniają widoczność w nocy.

Tornister dla pierwszkolasisty

Wkraczanie w wiek szkolny jest dla dziecka wielkim wydarzeniem. Warto więc zadbać o jego komfort i wyposażyć ucznia w wygodny i ładny tornister. W naszym asortymencie odnaleźć można produkty w różnych kolorach i wzorach. W naszej ofercie znaleźć można zarówno tornister dla dziewczynki jak i dla chłopca. Tornister Minecraft sprawdzi się dla fana tej gry, z kolei mała księżniczka z pewnością ucieszy się z tornistra Barbie

Zobacz naszą ofertę tornistrów dla dzieci i młodzieży i wybierz produkt, który umili powrót do szkoły.

więcej

Tornistry – najczęściej zadawane pytania